More
  Ana SayfaGenelEsra Erol Zeynep Her Şeyi İtiraf Etti

  Esra Erol Zeynep Her Şeyi İtiraf Etti

  Esra Erol’da yaşanan gelişmeler herkesi hayrete düşürdü. Evden kaçarak Aysel isimli bir kadının yanında yaşamaya başlayan Zeynep tüm Türkiye’nin gündemine oturdu. Zeynep’in beraber yaşadığı Aysel’in fuhuştan evinin polislerce basıldığı söylenince stüdyo birbirine girdi. 

  Esra Erol’un dün yayınlanan bölümünde hareketli dakikalar yaşandı. Türkiye günlerdir evden kaçan Zeynep ve annesini göz yaşlarını konuşuyor. Bir süre önce evden kaçan ve Aysel isimli biriyle aynı evde kalmaya başlayan 19 yaşındaki Zeynep, ailesinin yanına dönmek istememesi üzerine büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. 

  Bu olayın üzerine Aysel isimli kişinin evinin pek çok kez fuhuş yüzünden basıldığı iddia edildi. Ortaya atılan bu iddiaların ardından stüdyo karıştı. Aysel ise söylenenleri kabul etmedi. Daha sonra Zeynep’ten şok bir itiraf geldi. Genç kız Aysel’le fuhuş karşılığında haftalık 700 liraya anlaştıklarını itiraf edince ortalık buz kesti. 

  Esra Erol Zeynep İtiraf Etti

  Zeynep’in annesi Gürcünaz hanım evden kaçan kızı Zeynep’i aramak için Esra Erol’a başvurdu. Zeynep ise o sıralarda Aysel isimli bir kadın, kadının kocası ve çocukları ile aynı evde yaşamaya başlamıştı. Bu ailenin program sırasında defalarca kez fuhuş nedeniyle evlerinin basıldığı ifade edildi. Ancak, buna rağmen Zeynep annesinin yanına dönmeyerek Aysel’in yanında kalmak istediğini ifade etti. Tüm yaşananlar ve Zeynep’in annesine karşı olan sert tavırları eleştirildi. Dün gelen fuhuş itirafı ile de tüm Türkiye büyük bir şok yaşadı.

  En Çok Okunanlar