More
  Ana SayfaGenelEsra Dermancıoğlu Murat Balcı Arasında Aşk Mı Var?

  Esra Dermancıoğlu Murat Balcı Arasında Aşk Mı Var?

  Esra Dermancıoğlu Murat Balcı arasında aşk var? iddiası gündemden düşmüyor. Söylentilerin odağındaki her iki isimden de henüz bir açıklama gelmedi. Esra Dermancıoğlu Murat Balcı Arasında Aşk Mı Var?

  Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde yayınladığı dans videosuna gelen yorumlara ateş püskürmesi ile gündeme gelmişti. Oyuncu bu kez de aşk iddialarının odağında bulunuyor. Esra Dermacıoğlu’nun kendisi gibi oyuncu olan Murat Balcı ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. Daha önce bir evlilik yapan Dermancıoğlu’nun Refia adında bir kızı olduğu biliniyor.

  Henüz her iki taraftanda açıklama gelmemiş olsa da ünlü oyuncunun Murat Balcı ile Clubhouse’da girdiği bir odada sohbet etmeye başladığı iddia edildi. Snob Magazin’de yer alan bir habere göre; kısa süre önce yakınlaşan ikili arasındaki ilişki aşka dönüştü. Oyuncu Murat Balcı, en son Sol Yanım isimli dizide bir spor eğitmenini canlandırıyordu.

  Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde ürtiker hastası olduğunu açıklayarak sevenlerini üzmüştü. Takipçilerine sosyal medyadan seslenen Dermancıoğlu “Bu çok önemli bir rahatsızlık. Uzun zamandır bunu yaşamıyordum. Bugün bir atak yaşadım. Böyle durumlarda lütfen doktorunuza danışın. Bu kaşıntı ile başlayan, bedeninizi kanatmaya kadar giden bir şey. Tekrar hatırlatmak istedim” demişti.

  En Çok Okunanlar