More
  Ana SayfaMAGAZİNEsra Dermancıoğlu İsyan Etti! Esra Dermancıoğlu Kimdir?

  Esra Dermancıoğlu İsyan Etti! Esra Dermancıoğlu Kimdir?

  Esra Dermancıoğlu geçtiğimiz günlerde bir dijital platformdaki programda dans etti. Dermancıoğlu dans videosu sosyal medyada paylaşıldı. Dermancıoğlu, sosyal medya kullanıcıları tarafından hakarete uğradığı ifade ederek adeta isyan etti. Peki, Esra Dermancıoğlu kimdir? İşte haberin detayları…

  Beren Saat ile yakın arkadaşlıkları ile bilinen ve adını “Fatmagül’ün Suçu Ne” dizisi ile duyduğumuz Esra Dermacıoğlu sosyal medyada hakarete uğradığını anlatarak tepki gösterdi. Dermancıoğlu, bir dijital platformdaki programda dans etmesiyle konuşuldu. Bu dansın ardından Dermancıoğlu’na sosyal medya kullanıcıları “Katır, ayı, öküz, yaşın gibi davran” gibi sözlerle hakaret ettiler.

  Bu sözlere daha fazla dayanamayan ünlü oyuncu, konu hakkında bir açıklama yaptı. Dermancıoğlu şu sözleri söyledi: ‘Kritik’ dediğin zeka ister. ‘Katır, ayı, öküz’, bunlar kritik değildir. O kadar sinirime dokunuyor ki… Hakarete en fazla maruz kaldığım kesim kadınlar. Büyük bir ihtimal önünüzde 800 çeşit börek; o börekleri böyle ağzınızdan çirkin çirkin akıta akıta o çirkin koca koca popolarınız ve çirkin selülitlerinizle ve çirkin beyin yapınız ve beyinsizliğinizle yazıyorsunuz… Yazdığınız her şeyi mutsuzluğunuzla, öfkenizle yazıyorsunuz.

  Esra Dermancıoğlu Kimdir?

  Dermancıoğlu, 7 Aralık 1968 yılında dünyaya geldi. Ünlü oyuncu, eğitim hayatına Pierre Loti lisesinde başladı. Daha sonra Franklin College İsviçre’de eğitim hayatına devam etti. 

  Dermancıoğlu daha sonra Şahika Tekand’ın eğitim verdiği Stüdyo Oyuncuları’nda oyunculuk eğitimi aldı. Usta oyuncu Derya Alabora’nın konservatuvarında ses dersleri alan Dermancıoğlu yurt dışında da çeşitli dersler alarak kendini geliştirmiştir. 

  Dermancıoğlu, ilk kez Avrupa Yakası isimli Türk televizyon dizisinin altıncı sezonunda 163. bölümünde konuk oyuncu olarak bulundu. Daha sonra 2010 yılında Moral Bozukluğu ve 31 adlı filmde yer aldı. Dermancıoğlu, Fatmagül’ün Suçu Ne?  televizyon dizisinde Mukaddes rolü ile tanındı. 

  En Çok Okunanlar