More
  Ana SayfaGündemErkan Yolaç Sevenlerini Üzdü

  Erkan Yolaç Sevenlerini Üzdü

  Evet-Hayır program sunuculuğunu yapan Erkan Yolaç’ın yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi. Bu haberle Erkan Yolaç sevenlerini üzdü.

  İÇİNDEKİLER

  Erkan Yolaç Kimdir?

  24 Şubat 1935 doğumlu olan Erkan Yolaç’ın Faik adında kardeşi vardır. Aslen Edirnelidir. Önce Fransız Lisesi sonra Kenan Evren Lisesinde öğrenim görmüştür. Sunuculuğa Edebiyat öğretmeni Rauf Mutluay’ın teşvikiyle başlamıştır. İlk sunuculuğu  belediye sunuculuğudur. O zamanların belediye başkanı Osman Zeki Oktay, Erkan Yolaç’ın sunuculuğunu beğendiği için o zamanların tüm anonslarını Yolaç yapmıştır. 1960 yılında Ankara Radyosunun sınavlarını kazanarak orada çalışmaya başlamıştır.  Daha sonra gazinolarda çalışmaya başlayan Yolaç 1976 yılında Türkiye güzeli  Asuman Tuğberk ile hayatını birleştirdi. Bu evlilikten 2 çocukları olmuştur. Tanınırlığı 1980’li yıllarda sunduğu Evet-Hayır programıyla başlamıştır.

  Torununun doğumu için gittiği Amerika’da rahatsızlanan Yolaç’a zatürre teşhisi konulduğu ve yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi. Yüksek ateşten bilinç kaybı yaşadığı bilgisi gelen sunucunun bir an önce iyileşmesini diliyoruz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Çok Okunanlar

  Gözden Kaçmasın