More
  Ana SayfaGenelEnerjimi Nasıl Yükseltebilirim? Düşük Frekans Nasıl Yükselir?

  Enerjimi Nasıl Yükseltebilirim? Düşük Frekans Nasıl Yükselir?

  Enerjimi nasıl yükseltebilirim? Diye düşünüyorsanız tam yerine geldiniz. Size vereceğimiz önerilerle enerjinizi ve frekansınızı yükselterek şansı, bolluk ve bereketi kendinize çekebilirsiniz. 

  Enerjiniz düştükçe frekansınızda düşer. Buna bağlı olarak hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjinin düşmesi hayatınızda bolluk ve bereketin azalmasına ya da şanssızlıklar yaşanmasına neden olur. Peki, enerjimi nasıl yükseltebilirim? Ya da düşük frekans nasıl yükselir? İşte cevabı… 

  Eğer bazı insanlardan hoşlanıyorsanız ama bazı insanlar ne kadar iyi olurlarsa olsunlar size iyi gelmiyorsa o kişilerle frekansınız uyuşmuyor demektir. Tüm insanlar genellikle kendi frekanslarına uygun olan kişilerle anlaşma ya da sevme eğilimindedir. Bunu dışında enerjiniz ya da frekansınız düşünce şansınız azalır ve aksi insanlarla karşılaşma oranınız artar. Hangi enerji düzeyine çıkarsak ya da inersek karşımıza çıkacak olaylarda aynı düzeydedir. 

  Enerji Neden Düşer? 

  Enerjinizi düşüren pek çok etken vardır. Bunlardan ilki düzensiz hayat yaşamak. Az uyku, sağlıksız beslenme gibi alışkanlıklar enerjinizin düşmesine neden olur. Eskiye takılıp kalmak da enerjinizin düşmesine neden olur. Sürekli geçmişte yaşamak ve olumsuz anları tekrar etmek enerjinizi ve ruhsal dengenizi bozar. Yapılan araştırmalara göre sağlıklı bir insanın frekansı 62-68 MHz olmalıdır. Olumsuz düşünceler bu frekans değerini 10 MHz düşürür. Bu yüzden tüm olumsuz düşüncelerden arınmanız gerekir .

  Geçmişi düşününce enerjiniz nasıl düşüyorsa geleceğe odaklanarak yaşamakta enerjinizi düşmesine neden olur. Gelecek kaygısı olumlu düşünmenin en büyük düşmanıdır. Enerji yükselmesi için tam bu anı yaşamalısınız. Bunların dışında sevmediğiniz insanları anmak, dedikodu yapmak, yalan söylemek, beddua etmek insan enerjisinin düşmesine neden olur. 

  Enerjimi Nasıl Yükseltebilirim?

  Enerjinizi yükseltmek istiyorsanız ilk önce yapmanız gereken sağlıklı beslenmek. Öğün atlamadan çok ağırlık yapmayan besinleri tüketirseniz enerjiniz artacaktır. Erken kalkmakta yine enerjinizin yükselmesine yardımcı olacak bir alışkanlıktır. Güneş doğmadan kalkın ve yürüyüşe çıkın ya da bir meyve suyu için kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. 

  İşleyen demir pas tutmaz. Bu yüzden enerjinizin yükselmesini istiyorsanız sürekli hareket halinde olun. Sıkıntılı şarkılar yerine modunuzu yükseltecek sakin tınılı müzikler dinleyin. İlham veren kitaplar okuyun ya da filmler izleyin.

  En Çok Okunanlar