En Sevdiğiniz Yemek Karakterinizi Ele Veriyor - SimgoloSimgolo

1 Ağustos 2021 - 03:45

En Sevdiğiniz Yemek Karakterinizi Ele Veriyor

Son Güncelleme :

09 Mart 2021 - 17:32

1

En Sevdiğiniz Yemek Karakterinizi Ele Veriyor. Eğer bir kişiyi yakından tanımak istiyorsanız sevdiği yemekleri gözleyerek hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bazı uzmanlara göre insanların yedikleri bazı yemekler onların karakter yapıları hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. İşte en sevdikleri yemeklere göre insan karakterleri…

2

Peynirli Cips: Peynir aromalı cips sevenlerin genellikle daha ılımlı insanlar oldukları ve insan ilişkilerinde daha dengeli oldukları ortaya çıkmıştır

3

Dondurma: Dondurma seven kişileri dışarıda eğlenmekten hoşlanan enerjik kişilerdir.

4

Jelibon: Psikologlara göre Jelibon seven insanların mükemmeliyetçi ve kolay kolay mutlu olmayan kişilerdir. Aynı şekilde hayal kırıklığına uğramış olan kişilerin jelibon tüketmeye daha eğilimli oldukları söyleniyor.

5

Tortilla Cips: Bu cipslerden sevenler, mutlaka düzenli ve hırslı kişilerdir. Hayatta her şeyi planlarlar ve her şeyin kontrol altında olmasını isterler.

6

Tuzlu Kraker: Tuzlu kraker yemekten hoşlanan insanlar dışa dönük kişilerdir. Sosyal aktivitelere katılmaktan hoşlanırlar. Heyecan ve eğlenceyi seven kişilerdir.

7

Patates Cipsi: Eğer karşınızdaki kişi patates cipsi yemeği seviyorsa bu kişi muhtemelen rekabetçi biridir. Araştırmalar, patates cipsi severlerin hem işlerinde hem de aile yaşamlarında başarıya ulaşan hırslı ve başarılı insanlar olduğunu ortaya koymuştur.