More
  Ana SayfaGÜNDEMEbru Dorman Kimdir? Ebru Dorman Nereli? Ebru Dorman Kaç Yaşında?

  Ebru Dorman Kimdir? Ebru Dorman Nereli? Ebru Dorman Kaç Yaşında?

  Son zamanlarda en fazla merak edilen kişiler arasında Ebru Dorman geliyor. Pek çok kişi internetten Ebru Dorman kimdir? sorusunun cevaplarını aratmaya başladı. Ebru Dorman Nereli? Ebru Dorman Kaç Yaşında?

  Ebru Dorman Kimdir? sorusu son günlerde herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için bu sorunun cevabını araştırdık.

  Ebru Dorman Kimdir?

  Ebru Dorman, 1995 yılında McKinsey’de çalışmaya başladı. Dorman, İstanbul, Londra, Helsinki ve Varşova ofislerinde bulundu. Londra’da Goldman Sachs’ta yatırım bankacılığı, Morgan Stanley ve Orange Ventures’ta girişim sermayesi gibi alanlarda başarılı işlere imza attı.

  Ebru Dorman, “Dünya Devlerini Yöneten Elli Türk” listesinde yer aldı. France Telecom’da Başkan Yardımcısı görevinde yer aldı. 2013 yılında Türkiye’ye dönen Ebru Dorman daha sonra Acıbadem Sağlık Grubu’nda Genel Müdür Vekili olarak çalıştı. Ebru Dorman, Taxim Capital Girişim ve Özel Sermaye Fonlarında Danışma Kurulu Üyesi, The LifeCo Yönetim Kurulu Üyesi; StartersHub ve Livinsoft Yönetim Kurulu Başkanı; gibi görevler edindi.

  Ebru Dorman, şu sıralar Saran Grubu ve Borusan Lojistik Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerine devam ediyor. Dorman, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 1994 yılında birincilikle mezun olmuştur. Ebru Dorman TÜBİTAK NATO Bilim Bursu ile Berkeley Kaliforniya Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği yüksek lisansını yaptı. Başarılı isim 1999 yılında Harvard Business School’da İşletme yüksek lisansını bitirdi. Evli ve bir çocuk annesidir.

  En Çok Okunanlar