More
  Ana SayfaGÜNDEMDuygu Sarışın Çağatay Ulusoy Aşkı Bitti! Duygu Sarışın Çağatay Ulusoy Ayrıldı mı? 

  Duygu Sarışın Çağatay Ulusoy Aşkı Bitti! Duygu Sarışın Çağatay Ulusoy Ayrıldı mı? 

  Alınan bilgilere göre Duygu Sarışın Çağatay Ulusoy aşkı bitti. İkili yaklaşık 3 yıldır aşk yaşıyordu. Ancak, Çağatay Ulusoy’un beraberliği çok gizli bir şekilde yaşamak istemesi Duygu Sarışın’ın bezdirdi. Bu durum ilişkide çıkmaza sebep olunca ikili ayrıldı. Peki, Duygu Sarışın Çağatay Ulusoy ayrıldı mı? 

  Uzun süredir beraber olan Duygu Sarışın ve  Çağatay Ulusoy ayrılık kararı aldı. Beraberliğin Çağatay Ulusoy’un ilişkiyi çok gizli bir şekilde yürütmek istemesi üzerine ilişkisini artık kapalı kapılar ardında yaşamak istemediğini belirtilen Duygu Sarışın’ın evi terk etmesiyle bittiği iddia edildi.

  Çağatay Ulusoy, kariyerindeki gelişmeler nedeniyle ilişkisini gözlerden uzak yaşamak istiyordu. Bu ısrar Sarışın’ı bunalttı. Pandeminin başından beri aynı evde yaşayan ikili, yaz aylarını Ege’yi dolaşarak geçirdiler. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, bugüne kadar güzel oyuncuyla gazetecilerin karşısına çıkmak istemedi.

  Gazetecilerden köşe bucak kaçan ikiliden Duygu Sarışın, bu kaçıştan sıkılarak ilişkiyi bitirdiği iddia edildi. İlişinin Çağatay Ulusoy’un “Özel hayatımla gündeme gelmeyeceğim, o yüzden ilişkimiz göz önünde olmasın” ısrarı üzerine bittiği söylendi.

  Bunların dışından Çağatay Ulusoy sevgilisi Duygu Sarışın’ı sosyal medyada takip etmiyordu. Buna karşın eski sevgilisi olan Serenay Sarıkaya’yı takip ediyordu.

  En Çok Okunanlar