More
  Ana SayfaGÜNDEMDoğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ölüyor Mu? Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Diziden Ayrılacak...

  Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ölüyor Mu? Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Diziden Ayrılacak Mı? Doğduğun Ev Kaderindir İbrahim Çelikkol Diziden Ayrılıyor Mu?

  Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ölüyor Mu? Doğduğun En Kaderindir dizisinin hayranlarının en fazla arattığı konulardan biri bu soru oldu. Başrollerinden Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizinin yeni bölümü çarşamba akşamı yayınladı. Dizinin bu bölümünde Mehdinin vurulma sahnesi izleyenleri heyecanlandırdı. Herkes Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ölüyor Mu? Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Diziden Ayrılacak Mı? Doğduğun Ev Kaderindir İbrahim Çelikkol Diziden Ayrılıyor Mu? sorularını merak ederek araştırmaya başladı.

  Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ölüyor Mu? Diziyi izleyenler Mehdi’nin vurulma sahnesinden sonra bu soruyu araştırmaya başladılar. Dizinin son bölümlerinde Mehdi ve Zeynep’in arası açaılmıştı. Tüm izleyiciler Mehdi ve Zeynep’in yeniden barışacağını düşünse de Zeynep ve Mehmet evlilik kararı aldı. Dizinin yayınlanan bölümlerinden Mehdi karakteri çok farklı bir ruh haline büründü. Hem Mehdi karakterinin uzaklaşması hem de vurulma sahnedi İbrahim Çelikkol diziden ayırılacak mı? sorusunun sorulmasına neden oldu.

  Doğduğun Ev Kaderindir İbrahim Çelikkol Diziden Ayrılıyor Mu?

  Daha önce İbrahim Çelikkol’u diziden ayrılmak istediğine dair bazı haberler basında yer aldı. Ancak, bu haberlerin doğruluğu hakkından henüz bir açıklama yapılmadı.

  En Çok Okunanlar