More
  Ana SayfaGÜNDEMDeniz Seki Nasıl Zayıfladı! Deniz Seki Kimdir?

  Deniz Seki Nasıl Zayıfladı! Deniz Seki Kimdir?

  Deniz Seki verdiği kilolarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Yeni şarkısının kapak çekimleri için kamera karşısına geçen Deniz Seki’nin verdiği kilolar hayranlarını gözünden kaçmadı. Bu olayın ardından herkes Deniz Seki Nasıl  Zayıfladı? Deniz Seki Kimdir? gibi soruların yanıtlarını aramaya başladı.

  Deniz Seki sosyal medyadan sık sık yeni halinin fotoğraflarını atmaya devam ediyor. 2.5 ayda 22 kilo vererek, 36 bedene düşen ünlü sanatçının verdiği kilolar gözlerden kaçmıyor. Yeni çıkaracağı şarkısının kapak çekimleri için kamera karşısına geçen ünlü sanatçı, son haliyle görenleri hayrete düşürdü. Takipçileri Deniz Seki’yi tanımakta zorlandı.

  Hayranları Seki’ye , “Jennifer Lopez’e ne kadar çok benzemişsiniz”, “Sanki başka biri” ve “İsminizi yazmasanız sizi tanıyamazdım” gibi yorumlar yaptılar.

  Bu zamanada kadar yaklaşık on kilo verdiğini anlatan ünlü şarkıcı, “Yirmi kilo daha vermeyi düşünüyorum. Bol bol spor yapıyorum” demişti.

  Deniz Seki Kimdir?

  Deniz Seki, 1 Temmuz 1970 yılında İstanbul’da doğdu. Çamlıca Kız Lisesi’nde okuduktan sonra TRT İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu oldu. Daha sonra sanat hayatına atınlan Seki, Kenan Doğulu, İzel, Yaşar, Emel Müftüoğlu, Ege, Ferda Anıl Yarkın ve Zuhal Olcay gibi sanatçılara vokalistliklik yaparak kendini müzik piyasasında geliştirdi. 9 Nisan 1997 tarihinde  Hiç Kimse Değilim isimli ilk albümü yayınlandı. Müzik kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Seki, uyuşturucu nedeniyle 24 Şubat 2010 tarihinde Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi’ne  gönderildi. 218 gün cezaevinde kalan ünlü şarkıcı, 2 Kasım 2010 tarihinde görülen ilk duruşmada tahliye edildi. Ancak,  16 Kasım 2014’te tekrar cezaevine girdi ve 5 Haziran 2017 hapisten çıktı.

  Diskografi
  Albüm
  Hiç Kimse Değilim (1997)
  Anlattım (1999)
  Şeffaf (2001)
  Aşkların En Güzeli (2003)
  Aşk Denizi (2005)
  Sahici (2008)
  Sözyaşlarım (2011)
  İz (2014)

   

   

  En Çok Okunanlar