More
  Ana SayfaMAGAZİNDemet Özdemir Pozuyla Göz Doldurdu! Demet Özdemir Pozu Büyük Beğeni Topladı

  Demet Özdemir Pozuyla Göz Doldurdu! Demet Özdemir Pozu Büyük Beğeni Topladı

  Demet Özdemir Pozuyla Göz Doldurdu! Demet Özdemir Pozu Büyük Beğeni Topladı. Şu sıralar Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yer alan ünlü oyuncu Demet Özdemir, tatilinden attığı fotoğrafı büyük beğeni topladı. Beğeni yağmuruna tutulan Demet Özdemir’in fotoğrafının altına “Şimdi Mehdi, Barış ve Oğuzhan Koç düşünsün!” yorumu yapıldı.

  Yoğun şekilde çalışmalarını sürdüren Demet Özdemir, setlerden fırsat buldukça tatil yapmaya gidiyor. Zaman zaman tatile gittiği yerlerden fotoğraf atan Demet Özdemir’in sayfası hayranları tarafından çok beğeniliyor. Çok sayıda takipçisi olan Demet Özdemir sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafı herkesin kendisine hayran olmasına neden oldu.

  Son günlerin en fazla konuşulan isimlerinden biri Demet Özdemir. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Özdemir, düzgün fiziğiyle de gündemden düşmüyor. Instagramda 12,6 milyon takipçi bulunan Özdemir, tekneden çekilen bir fotoğraf paylaştı. Elbisesi ve kendisi çok beğenilen Özdemir’i hayranları yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. 29 yaşındaki güzel oyuncunun fotoğrafının altına “Şimdi Mehdi, Barış ve Oğuzhan Koç düşünsün!” yorumları yapıldı.

   

  En Çok Okunanlar