More
  Ana SayfaGÜNDEMDemet Akalın Yine Yaptı Yapacağını

  Demet Akalın Yine Yaptı Yapacağını

  Demet Akalın’a AB ‘den Cevap Geldi

  Günlerdir Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde yaşanan orman yangınları nedeniyle yardım kampanyaları devam ederken en büyük desteklerden biri  Demet Akalın’dan geldi. Instagram hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Demet Akalın, göz yaşlarını tutamadı. Zor durumda kalan ailelere çeşitli yardımlarda bulunacağını açıklayan Demet Akalın, sanat camiasına seslenerek yardım yapılması gerektiğini bildirdi.

  E&G Mobilya’nın sahibinden yangın bölgelerine yangın söndürme tüpü yardımı yapıldı. Demet Akalın bu yardımları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

  Demet Akalın’ Meslektaşı Merve Özbey’den De Destek Geldi

  Ünlü şarkıcı Merve Özbey, Instagram hesabı üzerinden yardım kampanyası başlattı. Bodrum ve Marmaris’e tır gönderen Merve Özbey’in sosyal medya hesabı üzerinden çektiği videoya Duracell Turkiye’den yanıt geldi. Kendileri adına pil ve Powebank  yardımı yapan marka, Merve Özbey’in Marmaris’e göndereceği tırlar için pil yardımında bulunabileceklerini söyledi.

  Demet Akalın Sordu AB Cevapladı

  Instagram ve Twitter üzerinden ”Help Turkey” etiketi ile başlatılan kampanya, ile birlikte AB’den destek gelmişti. Yardım çağrılarında bulunan ünlü şarkıcı Demet Akalın, uçakların nerede olduğuna dair tweet atmıştı. Atılan tweetine karşılık verilen Demet Akalın sosyal medyada TT oldu.

   

  En Çok Okunanlar