More
  Ana SayfaMAGAZİNDemet Akalın İsyan Etti! Demet Akalın Dolandırıldı Mı? Demet Akalın'a Tiktok Şoku!

  Demet Akalın İsyan Etti! Demet Akalın Dolandırıldı Mı? Demet Akalın’a Tiktok Şoku!

  Şarkıcı Demet Akalın isyan etti. Akalın’n kızı Hira Kurt, bir Tiktok fenomenine 7 bin TL gönderdi. Durumu fark eden ünlü şarkıcı büyük bir şok yaşayarak sitem etti. Akalın “Bu nasıl bir sahtekarlık ya” diyerek duruma tepki gösterdi. Demet Akalın Dolandırıldı Mı?

  İddialara göre Demet Akalın’ın kızı Hira Kurt, Tiktok isimli bir sosyal medya uygulaması üzerinden bir fenomeni izlemeye başladı. Bir süre sonra izlediği Tiktok fenomeni Hira’ya “çiçek ve kalbe bas” diyerek kendisine 7 bin TL gönderilmesini sağladı.

  Ne Kadar Ayıp Ne Kadar Günah!

  Kredi kartındaki ödemeleri görünce durumu anlayan Akalın sinirlenerek bir video çekti. Akalın videoda  “Bütün anne ve babalar beni iyi dinlesin. Bugün ben yayındayken Hira da ders arasındayken TikTok’a giriyor ve bir kızın canlı yayınını açıyor. Kız ‘Bana çiçek gönder böcek gönder, teşekkür ederim Hira’ demiş. Ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. TikTok fenomeniyle görüştüm ‘Bunun muhatabı Apple’ diyor. Apple’ye başvurduk oradan geri dönüş yok. Bu resmen bir hırsızlık. Çocuklar bunlara maruz kalıyor gerçekten çok ayıp. Ne kadar ayıp ne kadar günah”  açıklamasını yaptı.

  Bir süre sonra iddiaların odağındaki fenomen Özgür Balakar “Canlı yayın yaparken birileri pahalı hediyeler gönderdi. Profiline girdiğimde de Hira yazıyordu. Sonra bana onun Demet Akalın’ın kızı olduğunu söylediler. Biz de geçenlerde Demet Akalın’ın evine gitmiştik Hira’yı görmek için. Ben de onun olduğunu görünce teşekkür ederek Demet Akalın’ın kızı Hira isen bir tane gül gönder dedim. Gönderilen gül emojisinin fiyatı da 30 kuruş. O da gönderdi.”dedi.

  Balakar şunları da ekledi: “Burası böyle bir platform, biz bu hediyeleri zorla çekmiyoruz kimseden onlar gönderiyor. Bize soyguncu demen beni gerçekten çok kırdı. Soyguncu denmesine gerçekten kalbim kırılır. Geri gönderirim Demet abla. Sakin ol, tek derdimiz para olsun.”

  En Çok Okunanlar