More
  Ana SayfaKripto ParalarChiliz Coin Nedir? Chiliz Coin Kaç TL Oldu?

  Chiliz Coin Nedir? Chiliz Coin Kaç TL Oldu?

  Kripto para piyasasını yakından takip eden ve bu piyasadan kar elde etmek isteyenlerin en çok merak ettikleri sorulardan biri Chiliz coin kaç TL oldu? sorusudur. Bu sorunun cevabı merak edenlerin yanı sıra bu piyasayı bilmeyen ya da ne olduğunu merak edenler ise Chiliz  coin nedir? Sorusunun cevabını aratmaya başladılar.

  Hafta başı itibariyle son zamanların en yüksek seviyesini gören Chiliz coin spor kulüpleri ile yaptığı ortaklıklar ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Chiliz (CHZ) coin kaç TL oldu? Chiliz (CHZ) coin nedir? sorularına yanıt bulmak ve Chiliz coin, hakkında bilgi sahibi olmak için haberimizi okumaya devam edin.

  Kripto paralar hakkında araştırmalar yapan kişiler, son zamanların en hızlı yükselişini yakalayan 2018 yılında Malta’da kurulan Chiliz coin, hakkında araştırma yapıyor. O tarihten itibaren ise spor kulüpleri ile yaptığı anlaşmalarla adından söz ettirdi.

  Chiliz Coin Nedir?

  Chiliz Coin, blok zincir destekli ürünler ve hizmetler için ana akım tüketicileri hedefleyen bir para birimidir. Spor ve eğlence kuruluşlarının izleyicilerle daha fazla etkileşim kurmaları ve daha fazla para kazanmları için araçlar sunan blockchain tabanlı bir oluşumdur.

  Chiliz (CHZ) Coin Kaç TL Oldu?

  Chiliz bu hafta başıyla beraber rekora doğru koştu. Tüm zamanların en yüksek sayısına çıkan Chiliz coin, 0,1725 dolara ulaştı.  30 gün öncesine kadar 0,023 dolardan işlem gören Chiliz, büyük bir ivme kazandı. Elde edilen anlık verilere göre Chiliz 1 CHZ fiyatı 3,70 TL olarak belirlendi. Döviz cinsinden değeri ise  0,49021 dolar olarak açıklandı.

  En Çok Okunanlar