More
  Ana SayfaGenelCeren Hindistan Kimdir?

  Ceren Hindistan Kimdir?

  Sık sık basında yer alan Ceren Hindistan son olarak yaptığı bebek açıklaması ile gündeme geldi. Şu sıralar sevgilisiyle beraber Maldivlerde tatilde olan Ceren Hindistan, yeni bebek istediğini söyledi. Peki, Ceren Hindistan kimdir? Ceren Hindistan kaç yaşında? Ceren Hindistan nereli?

  Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; Ceren Hindistan yeniden çocuk sahibi olmak istiyor. Ünlü isim bu istediğini şu sözlerle dile getirdi: “Sevgilim çocuk istiyor. Ben de bebek mıncıklamayı özledim ama şu an düşünmüyorum. Çünkü kızımı tek başıma büyüttüm ve büyük zorluk çektim. İki dadı, aşçı, şoför tutmazsa doğurmam” bu açıklamadan sonra Hindistan’ın hayatı merak konusu oldu. Sizler için Ceren Hindistan kimdir? Sorusunun cevabını araştırdık.

  Ceren Hindistan Kimdir?

  Ceren Hindistan 27 Şubat 1989 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Hindistan Kars Sarıkamışlıdır. Hindistan’ın soyadı aile büyüklerinin Hindistan’dan Kars’a göç etmeleri nedeniyle değiştirilmemiş ve böyle kalmıştır. Hindistan, Ankara Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi mezunudur.Ünlü isim 2007 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışmasına katıldı. Yarışmadan sonra abisi ile beraber İstanbul’a yerleşti. Daha sonra Workshop’lara katılmaya başladı. Daha sonraki süreçte dizi ve filmlerde rol almaya başladı.

  2012 yılında  “Babalar Ve Evlatlar” dizisinde yer alan Ceren Hindistan ‘Zeynep’ karakterine hayat verdi. Ceren Hindistan, 2013 yılında Muhteşem Yüzyılda  Hürrem Sultan’ın sadık cariyesi olan Ahsen Hatun karakteri olarak rol aldı. Daha sonra “Firuze” adlı dizinin başrollünde yer aldı. Hindistan, Antalyalı işadamı Ümit Aslan’la birlikte 14 Şubat 2015 Sevgililer Günü’nde Umre’ye gitti.  2015 tarihinde Antalya’da Arya Rima Aslan isimli bir kız çocuğunu dünyaya getirdi.

   

  En Çok Okunanlar