More
  Ana SayfaGenelCemre Melis Çınar Gönül Dağı Dizisine Transfer Oldu! Cemre Melis Çınar Kimdir?

  Cemre Melis Çınar Gönül Dağı Dizisine Transfer Oldu! Cemre Melis Çınar Kimdir?

  TRT 1 ekranlarına gelmeye başladığı günden beri reyting rekorları kıran ve çok sevilen Gönül Dağı dizisine yeni bir oyuncu transfer oldu. Kırmızı Oda dizisinden tanıdığımız Cemre Melis Çınar Gönül Dağı dizisiyle izleyici karşısına çıkacak. Cemre Melis Çınar Kimdir?

  Son zamanlarda televizyon izleyicileri tarafından en fazla sevilen ve oyuncuları, nerede çekildiği hakkında en çok araştırma yapılan dizilerden biri Gönül Dağı dizisi. Dizinin farklı senaryosu ve samimi hikayesi izleyicilerden tam not aldı. Sevilen dizinin kadrosuna yeni bir isim dahil olacak. Kırmızı Oda dizisinden tanıdığımız ve sergilediği oyunculuk performansıyla adından söz ettiren Cemre Melis Çınar yakında ekranlara Gönül Dağı dizisiyle geri dönecek. Başarılı oyuncunun hayatı da merak konusu oldu. Cemre Melis Çınar Kimdir? Cemre Melis Çınar oynadığı diziler nelerdir? Cemre Melis Çınar kaç yaşında gibi soruların cevaplarını derledik.

  Cemre Melis Çınar Kimdir?

  Cemre Melis Çınar, 19 Mayıs 1991 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Aslen Ankaralı olan Cemre Melis Çınar, lise eğitimini Toros Koleji’nde aldı. Çınar daha sonra üniversite eğitimini almak için İstanbul’a geldi. Burada Marmara Üniversitesi Televizyon Bölümünden mezun oldu.

  Uzun yıllar tiyatro yapan başarılı oyuncu, Mask-kara Tiyatrosu’nda yer aldı. Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın annesi rolü ile hafızalara kazınan Çınar, oyunculukta gösterdiği başarıyı spor alanında da göstermiştir. Sporla ilgilenen Çınar, Kick Box yapmaktadır.

  Oyunculuk ve sporunun dışında da ilgi alanları olan başarılı oyuncu, yönetmenlik, sahne tasarımı, metin yazarlığı gibi işlerle de ilgilendi. Cemre Melis Çınar televizyon ekranına Muhteşem Yüzyıl dizisinde cariye rolü oynayarak çıktı. Daha sonra Arka Sokaklar, Elif, Yaralı Kuşlar gibi dizilerde yer aldı. Cemre Melis Çınar İçimdeki Hazine ve Cenaze İşleri sinema filmlerinde de rol aldı.

  Güzel oyuncunun boyu 1.68 metredir. Cemre Melis bekardır ve çocuk sahibi değildir.

  En Çok Okunanlar