More
  Ana SayfaGÜNDEMCemal Can Canseven Kimdir? Survıvor Cemal Can Canseven kimdir? Cemal Can Canseven...

  Cemal Can Canseven Kimdir? Survıvor Cemal Can Canseven kimdir? Cemal Can Canseven Kaç Yaşında?

  Cemal Can Canseven Kimdir? Survıvor Cemal Can Canseven kimdir? Cemal Can Canseven Kaç Yaşında? Survıvor’un ünlü yarışmacılarından Cemal Can Canseven Survıvor birleşme partisine katılarak şarkılarını seslendirdi. Cemal Can Canseven, kısa bir süre önce ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ile “Bu Benim Masalım” isimli bir dizide yer almıştı.

  Sosyal medya fenomeni ve eski Survıvor yarışmacısı Cemal Can Canseven Survıvor birleşme partisine katıldı. Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Cemal Can Canseven, şarkıcılığının yanı sıra oyunculukta yapıyor. Pek çok kişi ise Cemal Can Canseven’in hayatı merak ediyor. İşte Cemal Can Canseven Kimdir? Survıvor Cemal Can Canseven kimdir? Cemal Can Canseven Kaç Yaşında? sorularının cevapları…

  Cemal Can Canseven Kimdir?

  Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir’de dünyaya geldi. Cemal Can Canseven anne tarafından Rizeli baba tarafından ise Selanik göçmenidir. Cemal Can Canseven, İstanbul’da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde eğitimini sürdürüyor.

  İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamlayan Cemal Can Canseven, üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. Daha sonra okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı. Cemal Can CanSeven, Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıktı. Sporu hayatından hiç çıkarmayan ünlü isim çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür.

  Cemal Can Canseven, ikizler burcu, 1.86 cm boyunda ve 82 kilodur. Kendisi Fenerbahçe taraftardır.

  En Çok Okunanlar