More
  Ana SayfaMAGAZİNCem Cücenoğlu Nasıl Zayıfladı? Cem Cücenoğlu Kimdir?

  Cem Cücenoğlu Nasıl Zayıfladı? Cem Cücenoğlu Kimdir?

  Cem Cücenoğlu Nasıl Zayıfladı? Cem Cücenoğlu Kimdir? Poyraz Karayel dizisinde ‘Taş Kafa’ karakterine hayat veren sevilen oyuncu Cem Cücenoğlu 150 kilodan 90 kiloya düştü. Oyuncunun bu kadar kilo vermesinin ardından zayıflamak isteyenler Cem Cücenoğlu Nasıl Zayıfladı? sorusunun cevabının peşine düştüler.

  Hayat verdiği karakterler adından söz ettiren Cem Cücenoğlu bu kez farklı bir konu nedeniyle gündeme oturdu. Bir süredir zayıflamaya çalışan oyuncu 150 kilodan 90 kiloya düşerek yaklaşık 60 kilo verdi. Haberin duyulmasının ardından oyuncunu nasıl kilo verdiği merak edenler Cem Cücenoğlu Nasıl Zayıfladı? Cem Cücenoğlu Kimdir? sorularını aratmaya başladı.

  60 kilo veren 44 yaşındaki Cem Cücenoğlu, Celil Nalçakan ile birlikte yer aldığı fotoğrafın altına “60 kilo fazlam var” yazıp paylaşarak fazla kilolarında kurtulduğunu ilan etti. Ünlü oyuncunun paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.

  Cem Cücenoğlu Kimdir?

  Cem Cücenoğlu, 7 Nisan 1976 tarihinde dünyaya geldi. Ankara doğumlu olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Batı Müziği Piyano Bölümü’nde eğitim aldı. Kendisi tiyatro yazarı Tuncer Cücenoğlu’nun yeğenidir. Ünlü isim ilk kez 1999 yılında yayınlanan Deli Yürek dizisi rol alarak oyunculuk deneyimi yaşadı. Daha sonra Gurbet Kadını, Cennet Mahallesi, Arka Sokaklar, Yabancı Damat, Akasya Durağı, Düriye’nin Güğümleri, Ustura Kemal gibi yapımlarda yer aldı.

  Cem Cücenoğlu, şu sıralar Her Yerde Sen dizisinde Muharrem karakterini canlandırıyor.

  En Çok Okunanlar