More
  Ana SayfaGenelCanlı Yayında Büyük Kavga! Arto Seren Serengil Birbirine Girdi!

  Canlı Yayında Büyük Kavga! Arto Seren Serengil Birbirine Girdi!

  Söylemezsem Olmaz’ın iki sivri dilli sunucu Arto ve Seren Serengil birbirine girdi. Seregil, stüdyoyu terk etti. İşte Arto Seren Serengil kavgasının ayrıntıları….

  Her sabah Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan ve magazin olayların tartışıldığı Söylemezsem Olmaz gündemden düşmüyor. Program bu kez de sunucularının kavgası ile gündeme geldi. Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun ilişkisi üzerine yorumlar yapıldığı sırada Arto ve Seren Serengil tartışmaya başladı. Arto’nun sözlerine sinirlenen Serengil, stüdyoyu terk etti.

  Program sırasında Uraz Kaygılaroğlu’nun bir zamanlar Berrak Tüzünataç’ın eski sevgilisi ile arkadaş olduğu söylendi. Konudan bahsedildiği sırada Arto’nun bir insanın sevgilisi ile ilişkisi bittiyse daha sonra onun arkadaşıyla sevgili olabileceğini savunması üzerine sinirler gerildi. Arto’ya karşı çıkan Seren Serengil, Sen iyice saçmaladın. Bütün manyaklar bu yüzden başımıza çıktı. Arkadaşının sevgilisine bakan en büyük ahlaksızdır. Sen bunu normalleştiremezsin” sözleriyle programı terk etti.

  Bircan Bali ise Arto’ya  “Neden böyle konuşuyorsun Seren’in zaten en büyük yarası” dedi.

  En Çok Okunanlar