Canlı Sonuçlar « Simgolo

12 Kasım 2020 - 07:42
AFRİKA ULUSLAR KUPASI ELEMELERİ
16:00
Uganda Uganda
- : -
Güney Sudan Güney Sudan
19:00
Zambiya Zambiya
- : -
Botsvana Botsvana
19:00
Yeşil Burun Adaları Yeşil Burun Adaları
- : -
Ruanda Ruanda
19:00
Kamerun Kamerun
- : -
Mozambik Mozambik
19:00
Gana Gana
- : -
Sudan Sudan
19:00
Fildişi Sahili Fildişi Sahili
- : -
Madagaskar Madagaskar
19:00
Kongo Kongo
- : -
Esvatini Esvatini
22:00
Cezayir Cezayir
- : -
Zimbabve Zimbabve
22:00
Burkina Faso Burkina Faso
- : -
Malavi Malavi
22:00
Gabon Gabon
- : -
Gambiya Gambiya
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
İPT
Real Monarchs Real Monarchs
0 - 0
Las Vegas Lights FC Las Vegas Lights FC
İPT
Philadelphia Union II Philadelphia Union II
0 - 0
Charleston Battery Charleston Battery
İPT
Sporting Kansas City II Sporting Kansas City II
0 - 0
Birmingham Legion Birmingham Legion
İPT
San Antonio FC San Antonio FC
0 - 0
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
İPT
San Diego Loyal San Diego Loyal
0 - 0
El Paso Locomotive El Paso Locomotive
İPT
Philadelphia Union II Philadelphia Union II
0 - 0
Indy Eleven Indy Eleven
İPT
Rio Grande Valley Rio Grande Valley
0 - 0
Reno 1868 FC Reno 1868 FC
İPT
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
0 - 0
Tulsa Roughnecks Tulsa Roughnecks
İPT
Louisville City Louisville City
0 - 0
Indy Eleven Indy Eleven
İPT
Orange County SC Orange County SC
0 - 0
San Antonio FC San Antonio FC
İPT
Charlotte Independence Charlotte Independence
0 - 0
Loudoun United Loudoun United
İPT
Charleston Battery Charleston Battery
0 - 0
Hartford Athletic Hartford Athletic
İPT
Sporting Kansas City II Sporting Kansas City II
0 - 0
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
AVRUPA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ
20:00
Gürcistan Gürcistan
- : -
Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Kuzey Makedonya Cumhuriyeti
22:45
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
- : -
Slovakya Slovakya
22:45
Macaristan Macaristan
- : -
İzlanda İzlanda
22:45
Sırbistan Sırbistan
- : -
İskoçya İskoçya
BREZİLYA KUPASI
MS
Cuiaba Cuiaba
1 - 2
Gremio Gremio
MS
Internacional Internacional
0 - 1
America Mineiro America Mineiro
MS
Flamengo Flamengo
1 - 2
Sao Paulo Sao Paulo
BREZİLYA SERİE A
MS
Bahia Bahia
2 - 1
Fortaleza Fortaleza
ÇEKYA 2. LİGİ
16:00
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
- : -
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
ÇİN SÜPER LİGİ
14:35
Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande
- : -
Jiangsu Suning Jiangsu Suning
DANİMARKA KUPASI
18:30
Kolding IF Kolding IF
- : -
AGF Aarhus AGF Aarhus
21:00
Hvidovre Hvidovre
- : -
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
DÜNYA KUPASI - GÜNEY AMERİKA ELEMELERİ
23:00
Bolivya Bolivya
- : -
Ekvador Ekvador
EKVADOR PRİMERA
MS
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
2 - 1
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
MS
LDU Portoviejo LDU Portoviejo
0 - 6
Emelec Emelec
EMİRATES KUPASI
17:00
Ajman Ajman
- : -
Al-Fujairah Al-Fujairah
17:00
Bani Yas Bani Yas
- : -
Hatta Hatta
20:00
Al Jazira Al Jazira
- : -
Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba
ESTONYA KUPASI
20:00
Pohja Sakala Pohja Sakala
- : -
Flora Tallinn Flora Tallinn
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
18:00
Özbekistan Özbekistan
- : -
Suriye Suriye
20:00
Bosna Hersek Bosna Hersek
- : -
İran İran
20:00
Moldova Moldova
- : -
Rusya Rusya
22:45
Galler Galler
- : -
A.B.D. A.B.D.
23:00
İngiltere İngiltere
- : -
İrlanda Cumhuriyeti İrlanda Cumhuriyeti
HONDURAS 1. LİGİ
ERT
CD Vida CD Vida
0 - 0
Real De Minas Real De Minas
ERT
Real Espana Real Espana
0 - 0
CD Motagua CD Motagua
ERT
CD Olimpia CD Olimpia
0 - 0
CD Honduras Progreso CD Honduras Progreso
İSVEÇ 1. LİGİ
ERT
Nyköping Nyköping
0 - 0
Gefle Gefle
İSVEÇ KUPASI
20:00
FC Gute FC Gute
- : -
Hammarby Hammarby
İTALYA SERİE C LİGİ
17:00
Juve Stabia Juve Stabia
- : -
Palermo Palermo
ERT
Catania Catania
0 - 0
Bisceglie Bisceglie
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
MS
Jaguares de Cordoba Jaguares de Cordoba
2 - 2
Junior Junior
MS
Chico Chico
1 - 2
Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas
MS
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
2 - 3
Atletico Nacional Atletico Nacional
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
Limon FC Limon FC
2 - 1
Guadalupe FC Guadalupe FC
MS
Sporting San Jose Sporting San Jose
2 - 3
LD Alajuelense LD Alajuelense
MS
AD San Carlos AD San Carlos
3 - 1
Municipal Perez Zeledon Municipal Perez Zeledon
ERT
Club Sport Herediano Club Sport Herediano
0 - 0
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
23:00
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
- : -
Municipal Grecia Municipal Grecia
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
2 - 1
Dorados Dorados
MS
Cancun FC Cancun FC
0 - 2
Alebrijes De Oaxaca Alebrijes De Oaxaca
56'
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
1 - 0
Tapatio Tapatio
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Olimpia Olimpia
2 - 1
12 de Octubre 12 de Octubre
İPT
Cerro Porteno Cerro Porteno
0 - 0
Sol de America Sol de America
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
- : -
FBC Melgar FBC Melgar
23:30
Sport Huancayo Sport Huancayo
- : -
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
SİNGAPUR 1. LİGİ
14:45
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
- : -
Tampines Rovers Tampines Rovers
14:45
Hougang United Hougang United
- : -
Garena Young Lions Garena Young Lions
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
17:00
Puerto Montt Puerto Montt
- : -
Melipilla Melipilla
17:00
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
- : -
Cobreloa Cobreloa
17:00
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
- : -
Deportivo Nublense Deportivo Nublense
19:30
Deportes Santa Cruz Deportes Santa Cruz
- : -
Barnechea Barnechea
23:00
Magallanes Magallanes
- : -
U. San Felipe U. San Felipe
TFF 3. LİG
12:00
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
- : -
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
13:00
Erbaaspor Erbaaspor
- : -
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
13:00
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
- : -
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
13:00
Ofspor Ofspor
- : -
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
ERT
Karşıyaka Karşıyaka
0 - 0
Arhavispor Arhavispor
13:00
Somaspor Somaspor
- : -
Çarşambaspor Çarşambaspor
13:00
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
- : -
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
13:00
Manisaspor Manisaspor
- : -
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
13:00
Yomraspor Yomraspor
- : -
Ceyhanspor Ceyhanspor
13:00
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
- : -
Çatalcaspor Çatalcaspor
13:00
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
- : -
Gölcükspor Gölcükspor
13:00
Altındağspor Altındağspor
- : -
Elazığ Karakoçan FK Elazığ Karakoçan FK
13:00
Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959 FK
- : -
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
13:00
Şile Yıldızspor Şile Yıldızspor
- : -
Yalovaspor Yalovaspor
13:00
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
- : -
Edirne Bld. Paş Edirnespor Edirne Bld. Paş Edirnespor
13:00
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
- : -
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
13:00
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
- : -
Çankaya FK Çankaya FK
13:00
Tekirdağspor Tekirdağspor
- : -
İskenderun FK İskenderun FK
13:00
Payasspor Payasspor
- : -
1877 Alemdağspor 1877 Alemdağspor
13:00
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
- : -
Cizrespor Cizrespor
13:00
Çengelköy Futbol Yatırımları Çengelköy Futbol Yatırımları
- : -
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
13:00
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
- : -
Mardin Fosfatspor Mardin Fosfatspor
U21 AVRUPA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ
13:00
Gürcistan U21 Gürcistan U21
- : -
Slovakya U21 Slovakya U21
16:15
İzlanda U21 İzlanda U21
- : -
İtalya U21 İtalya U21
18:00
İskoçya U21 İskoçya U21
- : -
Hırvatistan U21 Hırvatistan U21
20:30
İsrail U21 İsrail U21
- : -
Makedonya U21 Makedonya U21
21:00
İsviçre U21 İsviçre U21
- : -
Azerbaycan U21 Azerbaycan U21
21:00
İspanya U21 İspanya U21
- : -
Faroe Adaları U21 Faroe Adaları U21
22:30
Portekiz U21 Portekiz U21
- : -
Belarus U21 Belarus U21
22:45
Lihtenştayn U21 Lihtenştayn U21
- : -
Fransa U21 Fransa U21
URUGUAY PRİMERA - INTERMEDİO
MS
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
3 - 1
Defensor Sporting Defensor Sporting
16:00
Plaza Colonia Plaza Colonia
- : -
Cerro Cerro
18:15
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
- : -
Montevideo City Montevideo City
20:45
Atl. River Plate Atl. River Plate
- : -
Club Nacional Club Nacional
# TAKIMLAR O AV P
1 Alanyaspor 7 13 17
2 Fenerbahçe 8 4 17
3 Galatasaray 8 5 16
4 Başakşehir FK 8 2 13
5 Fatih Karagümrük 8 6 12
6 Kasımpaşa 8 2 12
7 Çaykur Rizespor 7 2 11
8 Gaziantep FK 8 1 11
9 Yeni Malatyaspor 8 -2 11
10 Hatayspor 6 -2 11
11 Beşiktaş 7 -2 10
12 Konyaspor 7 3 9
13 Antalyaspor 8 -3 9
14 Göztepe 7 3 8
15 Sivasspor 7 -2 8
16 BB Erzurumspor 7 -3 8
17 Trabzonspor 8 -5 6
18 Kayserispor 7 -6 6
19 Gençlerbirliği 7 -4 5
20 Denizlispor 7 -7 5
21 MKE Ankaragücü 6 -5 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 9 23 25
2 Samsunspor 28 53 73
3 24Erzincanspor 8 10 20
4 Uşak Spor 8 6 16
5 Hekimoğlu Trabzon 8 10 15
6 Sancaktepe FK 7 12 14
7 Kocaelispor 7 1 14
8 Ankara Demirspor 7 8 13
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Pendikspor 28 1 40
11 Sarıyer 7 6 13
12 Afjet Afyonspor 8 -1 12
13 Amed Sportif 9 -6 12
14 Kahramanmaraşspor 6 0 7
15 Çorum FK 7 -2 7
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Ergene Velimeşe 9 -6 6
18 Kırklarelispor 28 -16 33
19 Zonguldak Kömürspor 8 -6 6
20 Mamak FK 28 -4 31
21 Niğde Anadolu FK 9 -12 6
22 Hacettepe Spor 9 -8 5
23 İnegölspor 8 -7 4
24 Gümüşhanespor 8 -7 2
25 Şanlıurfaspor 8 -21 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 9 10 22
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Turgutluspor 9 -1 18
5 Serik Belediyespor 9 7 16
6 Etimesgut Belediyespor 9 4 15
7 Tuzlaspor 28 20 53
8 Van Spor 9 3 15
9 Karacabey Belediyespor 9 4 14
10 Kırşehir Belediyespor 8 2 14
11 Kırklarelispor 9 5 13
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Sakaryaspor 9 0 13
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Tarsus İdman Yurdu 9 2 12
17 1922 Konyaspor 9 3 11
18 Mamak FK 9 -6 11
19 Pendikspor 9 1 10
20 Elazığspor 9 -2 10
21 Pazarspor 8 -5 10
22 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
23 Sivas Belediyespor 8 0 9
24 Bayburt Özel İdare Spor 8 -4 9
25 Kastamonuspor 9 -6 9
26 Bodrumspor 9 1 8
27 Kardemir Karabükspor 9 -18 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Real Sociedad 9 16 20
2 Villarreal 9 4 18
3 Atletico Madrid 7 15 17
4 Real Madrid 8 5 16
5 Granada 8 -2 14
6 Cadiz 9 -2 14
7 Real Betis 9 -5 12
8 Barcelona 7 7 11
9 Valencia 9 1 11
10 Getafe 8 -1 11
11 Elche 7 -1 11
12 Sevilla 7 1 10
13 Osasuna 8 -1 10
14 Athletic Bilbao 8 -2 9
15 Deportivo Alaves 9 -3 9
16 Eibar 9 -3 9
17 Celta Vigo 9 -9 7
18 Levante 8 -5 6
19 Valladolid 9 -7 6
20 Huesca 9 -8 6
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 7 16 18
2 RB Leipzig 7 11 16
3 Borussia Dortmund 7 10 15
4 Bayer Leverkusen 7 6 15
5 Union Berlin 7 9 12
6 Wolfsburg 7 2 11
7 Mönchengladbach 7 0 11
8 Stuttgart 7 4 10
9 Werder Bremen 7 0 10
10 Augsburg 7 -1 10
11 Eintracht Frankfurt 7 -2 10
12 Hertha Berlin 7 0 7
13 Hoffenheim 7 -1 7
14 Freiburg 7 -8 6
15 Arminia Bielefeld 7 -11 4
16 Köln 7 -5 3
17 Schalke 04 7 -17 3
18 Mainz 05 7 -13 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Leicester City 8 9 18
2 Tottenham 8 10 17
3 Liverpool 8 2 17
4 Southampton 8 4 16
5 Chelsea 8 10 15
6 Aston Villa 7 9 15
7 Everton 8 2 13
8 Crystal Palace 8 0 13
9 Wolverhampton 8 -1 13
10 Manchester City 7 1 12
11 Arsenal 8 -1 12
12 West Ham United 8 4 11
13 Newcastle United 8 -3 11
14 Manchester United 7 -2 10
15 Leeds United 8 -3 10
16 Brighton & Hove Albion 8 -3 6
17 Fulham 8 -8 4
18 West Bromwich 8 -11 3
19 Burnley 7 -9 2
20 Sheffield United 8 -10 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Milan 7 9 17
2 Sassuolo 7 9 15
3 Napoli 6 11 15
4 Roma 7 5 14
5 Atalanta 7 4 13
6 Inter 7 5 12
7 Hellas Verona 7 5 12
8 Lazio 7 -2 11
9 Juventus 6 6 10
10 Sampdoria 7 0 10
11 Cagliari 7 -1 10
12 Fiorentina 7 -2 8
13 Spezia 7 -4 8
14 Bologna 7 -2 6
15 Parma 7 -5 6
16 Benevento 7 -10 6
17 Torino 7 -4 5
18 Genoa 7 -8 5
19 Udinese 7 -5 4
20 Crotone 7 -11 2