Canlı Sonuçlar - SimgoloSimgolo

30 Temmuz 2021 - 01:38
ALMANYA 3. LİGİ
ERT
Duisburg Duisburg
0 - 0
TSV Havelse TSV Havelse
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
19:30
Karlsruher Karlsruher
- : -
Darmstadt 98 Darmstadt 98
19:30
Paderborn 07 Paderborn 07
- : -
Nürnberg Nürnberg
ALMANYA REGİONALLİGA
19:30
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
- : -
Greuther Fürth II Greuther Fürth II
20:00
Buchbach Buchbach
- : -
Rain am Lech Rain am Lech
20:00
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
- : -
Wacker Burghausen Wacker Burghausen
20:00
Unterhaching Unterhaching
- : -
FC Augsburg II FC Augsburg II
20:00
Bayern Münih II Bayern Münih II
- : -
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
20:00
Chemnitzer Chemnitzer
- : -
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
20:00
Rosenheim Rosenheim
- : -
Nürnberg II Nürnberg II
20:30
FC Memmingen FC Memmingen
- : -
Illertissen Illertissen
AMERİKA 1. LİGİ
23:00
Toronto FC II Toronto FC II
- : -
Greenville Triumph Greenville Triumph
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
05:00
Tacoma Defiance Tacoma Defiance
- : -
San Diego Loyal San Diego Loyal
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
DA
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
1 - 0
Rosario Central Rosario Central
03:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
- : -
Estudiantes Estudiantes
AVUSTRALYA NPL BATI
14:30
Perth Glory II Perth Glory II
- : -
Armadale Armadale
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
12:45
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
- : -
Logan Lightning Logan Lightning
AVUSTURYA 1. LİGİ
19:30
Rapid Wien II Rapid Wien II
- : -
FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
19:30
FC Liefering FC Liefering
- : -
St Polten St Polten
19:30
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
- : -
Kapfenberg Kapfenberg
19:30
SV Lafnitz SV Lafnitz
- : -
Austria Lustenau Austria Lustenau
19:30
Grazer AK Grazer AK
- : -
SV Horn SV Horn
21:25
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
- : -
Austria Wien II Austria Wien II
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
19:30
Stripfing Stripfing
- : -
First Vienna First Vienna
20:00
Kalsdorf Kalsdorf
- : -
Hertha Wels Hertha Wels
20:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
- : -
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
20:00
Bruck/Leitha Bruck/Leitha
- : -
SV Leobendorf SV Leobendorf
20:00
FC Wels FC Wels
- : -
Allerheiligen Allerheiligen
20:00
SK Treibach SK Treibach
- : -
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
20:00
Sturm Graz (A) Sturm Graz (A)
- : -
SC Weiz SC Weiz
20:00
Hall Hall
- : -
SV Telfs SV Telfs
20:00
Kitzbühel Kitzbühel
- : -
Kufstein Kufstein
20:00
SV Innsbruck SV Innsbruck
- : -
Wacker Innsbruck II Wacker Innsbruck II
20:00
SC Imst SC Imst
- : -
WSG Swarovski Tirol II WSG Swarovski Tirol II
20:00
Union Gurten Union Gurten
- : -
Stadl-Paura Stadl-Paura
20:30
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
- : -
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
20:30
Drassburg  Drassburg 
- : -
Neusiedl Neusiedl
20:30
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
- : -
FC Marchfeld FC Marchfeld
BELARUS 1. LİGİ
-
FC Minsk FC Minsk
3 - 0
Sputnik Rechitsa Sputnik Rechitsa
20:30
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk
- : -
Rukh Brest Rukh Brest
BELÇİKA 1. LİGİ
21:45
Racing Genk Racing Genk
- : -
Oostende Oostende
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
21:00
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
- : -
Leotar Leotar
BREZİLYA AMAPAENSE
02:00
Sao Paulo (AP) Sao Paulo (AP)
- : -
Ypiranga AP Ypiranga AP
BREZİLYA KUPASI
02:00
Flamengo Flamengo
- : -
Abc FC Abc FC
BREZİLYA SERİE B
22:00
Goias Goias
- : -
Operario PR Operario PR
BULGARİSTAN 1. LİGİ
21:00
Slavia Sofya Slavia Sofya
- : -
Tsarko Selo Tsarko Selo
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
19:45
CR Belouizdad CR Belouizdad
- : -
JS Kabylie JS Kabylie
CONCACAF ALTIN KUPA ŞAMPİYONASI
02:30
Katar Katar
- : -
A.B.D. A.B.D.
05:00
Meksika Meksika
- : -
Kanada Kanada
ÇEKYA 1. LİGİ
20:00
Teplice Teplice
- : -
Slavia Prag Slavia Prag
ÇEKYA 2. LİGİ
19:00
Usti nad Labem Usti nad Labem
- : -
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
ÇİN SÜPER LİGİ
13:00
Guangzhou City Guangzhou City
- : -
Qingdao Huanghai Qingdao Huanghai
13:00
Shandong Taishan Shandong Taishan
- : -
Henan Songshan Longmen Henan Songshan Longmen
15:00
Cangzhou Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions
- : -
Chongqing Liangjiang Athletic Chongqing Liangjiang Athletic
15:00
Shenzhen FC Shenzhen FC
- : -
Guangzhou FC Guangzhou FC
DANİMARKA 1. LİGİ
20:00
Hobro Hobro
- : -
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
20:00
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
- : -
Lyngby Lyngby
EKVATOR B LİGİ
03:00
El Nacional El Nacional
- : -
Atletico Porteno Atletico Porteno
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
ERT
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
0 - 0
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
ERT
Barito Putra Barito Putra
0 - 0
TIRA Persikabo TIRA Persikabo
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
18:00
BKMA BKMA
- : -
Pyunik Pyunik
ESTONYA 1. LİGİ
19:30
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
- : -
FC Kuressaare FC Kuressaare
ESTONYA 2. LİGİ
13:00
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
- : -
JK Pärnu JK Pärnu
19:00
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
- : -
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
18:30
Pepo Pepo
- : -
PeKa PeKa
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
18:30
Ilves Ilves
- : -
Oulu Oulu
18:30
Lahti Lahti
- : -
KTP KTP
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
18:30
TPS Turku TPS Turku
- : -
MP MP
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
20:00
Deportivo Malacateco Deportivo Malacateco
- : -
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
18:00
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
Bologna Bologna
20:00
Valencia Valencia
- : -
Levante Levante
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
21:00
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
- : -
Dragovoljac Dragovoljac
İRAN 1. LİGİ
19:45
Gol Gohar Gol Gohar
- : -
Nassaji Mazandaran Nassaji Mazandaran
19:45
Aluminium Arak Aluminium Arak
- : -
Naft Masjed Soleyman Naft Masjed Soleyman
19:45
Esteghlal Esteghlal
- : -
Sepahan Sepahan
19:45
Shahr Khodrou Shahr Khodrou
- : -
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
19:45
Sanat Naft Abadan Sanat Naft Abadan
- : -
Machine Sazi Machine Sazi
19:45
Paykan Paykan
- : -
Persepolis Persepolis
19:45
Zob Ahan Zob Ahan
- : -
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
19:45
Traktor SC Traktor SC
- : -
Saipa Saipa
İRLANDA 1. LİGİ
21:45
Wexford Wexford
- : -
Galway United Galway United
21:45
Cork City Cork City
- : -
UCD UCD
21:45
Cabinteely FC Cabinteely FC
- : -
Bray Wanderers Bray Wanderers
21:45
Athlone Town Athlone Town
- : -
Treaty United Treaty United
21:45
Shelbourne Shelbourne
- : -
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
İRLANDA PREMİER LİGİ
21:45
Drogheda United Drogheda United
- : -
Waterford FC Waterford FC
22:00
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
- : -
St Patricks St Patricks
İSVEÇ 2. LİGİ
20:00
Lidköpings Lidköpings
- : -
Grebbestads Grebbestads
20:00
IK Oddevold IK Oddevold
- : -
Ahlafors IF Ahlafors IF
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
21:30
Winterthur Winterthur
- : -
Wil Wil
JAPONYA J-1 LİGİ
12:00
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
- : -
Gamba Osaka Gamba Osaka
KAZAKİSTAN KUPASI
17:00
Taraz Taraz
- : -
Atyrau Atyrau
KOLOMBİYA KUPASI
8'
Jaguares de Cordoba Jaguares de Cordoba
1 - 0
Barranquilla Barranquilla
03:00
Boyaca Chico Boyaca Chico
- : -
Llaneros Llaneros
03:40
Deportivo Pereira Deportivo Pereira
- : -
Boca Juniors de Cali Boca Juniors de Cali
LİTVANYA A LYGA
18:00
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
- : -
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
MACARİSTAN 1. LİGİ
19:15
Paksi FC Paksi FC
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
21:30
Gyirmot Gyirmot
- : -
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
MEKSİKA 2. LİGİ
79'
Morelia Monarcas Morelia Monarcas
2 - 2
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
OLİMPİYAT OYUNLARI (K)
11:00
Kanada (K) Kanada (K)
- : -
Brezilya (K) Brezilya (K)
12:00
Büyük Britanya (K) Büyük Britanya (K)
- : -
Avustralya (K) Avustralya (K)
13:00
İsveç (K) İsveç (K)
- : -
Japonya (K) Japonya (K)
14:00
Hollanda (K) Hollanda (K)
- : -
A.B.D. (K) A.B.D. (K)
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
16:00
Lokomotiv Tashkent Lokomotiv Tashkent
- : -
Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
18:00
Mashal Mubarek Mashal Mubarek
- : -
Termez Surkhon Termez Surkhon
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Academia Cantolao Academia Cantolao
- : -
Ayacucho FC Ayacucho FC
21:15
Universidad San Martin Universidad San Martin
- : -
Cienciano Cienciano
23:30
Deportivo Municipal Deportivo Municipal
- : -
Sporting Cristal Sporting Cristal
POLONYA 1. LİGİ
19:00
Odra Opole Odra Opole
- : -
Miedz Legnica Miedz Legnica
21:00
Korona Kielce Korona Kielce
- : -
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
21:30
GKS Tychy GKS Tychy
- : -
LKS Lodz LKS Lodz
POLONYA 2. LİGİ
20:20
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
- : -
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
POLONYA EKSTRAKLASA
19:00
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
- : -
Gornik Leczna Gornik Leczna
21:30
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
- : -
Lech Poznan Lech Poznan
PORTEKİZ LİG KUPASI
22:15
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
- : -
Gil Vicente Gil Vicente
ROMANYA LİGA 1
19:00
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
- : -
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
21:30
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
- : -
Farul Constanta Farul Constanta
RUSYA PREMİER LİGİ
19:00
Arsenal Tula Arsenal Tula
- : -
Rubin Kazan Rubin Kazan
19:00
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
- : -
Spartak Moskova Spartak Moskova
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
19:55
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
- : -
Novi Pazar Novi Pazar
22:00
Napredak Napredak
- : -
Radnicki Kragujevac Radnicki Kragujevac
SİNGAPUR 1. LİGİ
14:45
Hougang United Hougang United
- : -
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
SLOVAKYA 2. LİGİ
18:00
FC Samorin FC Samorin
- : -
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava II
19:00
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
- : -
FC Rohoznik FC Rohoznik
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
21:00
SKF Sered SKF Sered
- : -
Ruzomberok Ruzomberok
SLOVENYA 1. LİGİ
21:15
Aluminij Aluminij
- : -
NK Radomlje NK Radomlje
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
38'
Fernandez Vial Fernandez Vial
0 - 0
Deportes Iquique Deportes Iquique
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
02:00
Univ. de Chile Univ. de Chile
- : -
Deportivo Nublense Deportivo Nublense
UKRAYNA PREMİER LİGİ
19:00
FC Lviv FC Lviv
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
21:00
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
- : -
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
21:00
Rentistas Rentistas
- : -
Cerro Largo Cerro Largo
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
32'
Trujillanos FC Trujillanos FC
0 - 1
Zamora FC Zamora FC
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25