More
  Ana SayfaSİYASETCan Ataklı’nın Barış Yarkadaş’ı Eleştirmesi Üzerine Sedat Peker De Tartışmaya Katıldı

  Can Ataklı’nın Barış Yarkadaş’ı Eleştirmesi Üzerine Sedat Peker De Tartışmaya Katıldı

  Türk Gazeteci, Yazar Ve Haber Sunucusu Can Ataklı Barış Yarkadaş’ı Eleştirdi. Sedat Peker Duruma Sessiz kalamadı Ve  Tartışmaya Dahil Oldu

  Birkaç gün önce  Can Ataklı, Barış Yarkadaş’ı ‘’neden bu kadar suç örgütü diyorsunuz ‘’sözleri ile eleştirmişti.  Suç örgütü kurma suçu ile tutuklanma kararı verilen Sedat Peker, Can Ataklı ve Barış Yarkadaş’ın içinde bulunduğu tartışmaya katıldı. Gündem yaratmaya devam eden Sedat Peker, açıklamalarıyla yine  çok  konuşulacak.

  Sedat Peker sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada ‘’ ‘Bırakınız söylesinler. Yoksa bu arkadaşlar hakkında suçluyu övmekten dava açabilirler” sözleriyle tartışmaya dahil olduğunu gösterdi.

  Can Ataklı Kimdir? 

  Türk yazar, haber sunucusu Can Ataklı, Mayıs 1956 doğumludur.  İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nde eğitimini tamamlamıştır. Vatan, Günaydın, Dünya, Tan, Sabah, Kanal 6, Habertürk TV, Star, Star TV ve Business Channel’da köşe yazarı, yayın koordinatörü, yazı işleri müdenliği yapmıştır. Tuvana Büyükçınar, Begüm Ataklı ve Peri Ataklı adında üç çocuğu vardır. 

  Barış Yarkadaş Kimdir? 

  Siyasetçi, gazeteci ve yazardır. 2 Ağustos 1974 doğumlu Barış Yarkadaş 2015 yılı Türkiye genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul milletvekili seçilmiştir.

  Sedat Peker Kimdir? 

  İş insanı Sedat Peker, 26 Haziran 1971 doğumludur. Organize suç örgütü kurma suçlamasıyla hüküm giymiştir ve ülkücüler tarafından çok fazla destekçisi vardır.

   

   

  En Çok Okunanlar