More
  Ana SayfaGenelCamdaki Kız Burcu Biricik Kimdir? Camdaki Kız Konusu Nedir?

  Camdaki Kız Burcu Biricik Kimdir? Camdaki Kız Konusu Nedir?

  Son olarak Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği Boncuk karakteriyle oyunculuk performansı beğeni toplayan Burcu Biricik ekranlara Camdaki Kız dizisi ile geri dönmeye hazırlanıyor. Camdaki Kız Burcu Biricik Kimdir?

  Son zamanların en beğenilen televizyon yapımlarından biri olan Kırmızı Oda’da Boncuk karakterini canlandıran Burcu Biricik, yine hikayesi Kırmızı Oda gibi ünlü psikiyatr Gülseren Buğdayıcıoğlu tarafından yazılan bir kitaptan uyarlanacak olan Camdaki Kız dizisi ile ekranlara gelecek.  Yakın zamanda başlaması beklenen ve şu sıralar sadece fragmanlarını gördüğümüz Camdaki Kız dizisinde yer alacak olan Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik kimdir kaç yaşında? Camdaki Kız konusu nedir?

  Burcu Biricik Kimdir?

  Annesi ve babası o henüz çok küçükken boşanan Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya’nın Elmalı ilçesinde doğdu. Annesi çalıştığı için Biricik’ e anneannesi baktı. Ünlü oyuncu lise yıllarında tiyatroculukla ilgilenmeye başladı.

  Ünlü oyuncu henüz 17 yaşındayken 2006 yılında bir güzellik yarışmasına katılarak Akdeniz Kraliçesi seçildi. Oyuncu lise yıllarından sonra İzmir Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nden üniversite eğitimi almaya başladı. Bu sıralarda Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almaya devam etti. Üniversite yıllarında “Yaşlı Hanımın Ziyareti”, ” Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım”, “İkinin Biri”, “Yedi Kocalı Hürmüz” ve gibi tiyatro oyunlarında yer aldı.

  Burcu Biricik, ilk kez televizyon dünyasına 2007 yılında Show TV’de yayınlanan ‘Maçolar’ adlı dizi ile adı attı. 2011 yılında Kanal D’de yayınlanan ‘Artiz Mektebi’ adlı yarışmaya katıldı. Biricik daha sonra çeşitli dizilerde yer aldı. İlk başrolü ise 2016 yılında Kanal D’de yayınlanan ‘Hayat Şarkısı’ dizisi ile oldu. urcu Biricik, reklamcı Emre Yetkin ile 2015 yılında nişalanarak 30 Temmuz 2016 tarihinde dünya evine girdi.

  Camdaki Kız Konusu Nedir?

  Camdaki Kız Gülseren Budayıcıoğlu’nun terapisini yaptığı gerçek bir çifttin hayat hikayesinden esinlenerek yazılan bir kitaptır. Yeni çekilecek olan dizi ise bu kitapla aynı adı taşıyarak ekranlara gelecek. Burcu Biricik, lüks içinde yaşamış ama ‘yok sayılmış’ bir çocukluktan gelen iç mimar Nalan’ı canlandıracak. Nalan, sert ve yoksul bir çocukluk geçirmiş elektrikçi Hayri ile büyük bir aşk yaşayacak. Dizide bu çiftin evliliğinin gidişatı ve ilişkilerinde yaşadıkları olaylar anlatılacak.

  En Çok Okunanlar