More
  Ana SayfaMAGAZİNÇağrı Atakan Elendi Mi?

  Çağrı Atakan Elendi Mi?

  Survıvor yarışmasını en çok merak edilen ve davranışları ile konuşulan oyuncularından biri Çağrı Atakan. Adada yaşanan son olaylar nedeniyle Atakan’ın elenip elenmediği tartışma konusu olmuştu. Murat Ceylan ile olan kavgasının ardından acil konsey toplanmıştı. O geceden sonra herkes Çağrı Atakan elendi mi? sorusunu sormaya başladı. İşte bu sorunun cevabı…

  Survivor’da iletişim oyunu sonrası karşı takımdan Steven’ın sözlerine sinirlenerek ortalığı birbirine katan Çağrı Atakan, olayları yatıştırmak için araya giren sunucu Murat Ceylan’a sert sözlerle yüklenmişti. Olayın ardından acil konsey toplandı. Konsey sırasında olayların çıkmasına neden olan Çağrı Atakan’ a Acun Ilıcalı, “Sana yapacağımız yaptırımı söylüyorum. Bizim bu konuyla ilgili kararımız şöyle: Sen bundan sonraki 5 ödülden yararlanmayacaksın. Kafanda şunu da değerlendirmeni istiyorum. Ben bu sebepten seni yarışmadan elemem ama şu anda yarışmayı bırakıyorum dersen de mutlu olurum.” sözlerini söylemişti.

  Çağrı Atakan ise kendisine bırakılan kararı açıkladı: Atakan Survıvor’a devam edeceğini ifade ederek “Buradan gitmen beni mutlu eder dediğinizde, boğazım düğümlendi ve konuşamadım. Bana iki yol sundunuz. Ya gururlu bir insan olarak buradan gideceğim ya da gururumu bir kenara bırakıp burada kalacağım. Kusura bakmayın Acun Bey, gururumu bir kenara bırakarak annemi mutlu etmeye devam edeceğim.” açıklamasını yaptı.

  En Çok Okunanlar