More
  Ana SayfaGenelÇağatay Ulusoy Kağıttan Hayatlar Filmi Yayınlandı Mı? Kağıttan Hayatlar Filminin Konusu Nedir?...

  Çağatay Ulusoy Kağıttan Hayatlar Filmi Yayınlandı Mı? Kağıttan Hayatlar Filminin Konusu Nedir? Emir Ali Doğrul Kimdir?

  Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Kağıttan Hayatlar filminin Mart ayında yayınlanacağı daha önce Netflix tarafından duyurulmuştu. Kağıttan Hayatlar filmi, OGM Pictures tarafından hayatta geçirilen bir yapım. İddialı yapımın yönetmen koltuğunda Can Ulkay oturuyor. Kağıttan Hayatlar, yayınlanmaya başladığında Türkiye ile beraber tüm dünyada Netflix üzerinden yayınlanacak. Çağatay Ulusoy Kağıttan Hayatlar Filmi Yayınlandı Mı? Kağıttan Hayatlar Filminin Konusu Nedir? sorularının cevaplarını sizler için araştırdık.

  Netflix bünyesinde Türk yapımı filmleri yayınlamaya devam ediyor. 50 metrekare, Fi, Bir Başkadır gibi çok izlenen  yapımların ardından bir Türk filmi daha Netflix’de film ve dizi severlerle buluşacak. 12 Mart tarihinde yayınlanmaya  başlayan Kağıttan Hayatlar filmi iddialı yapımlardan biri olmaya aday. Kağıttan Hayatlar filminin başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Emir Ali Doğrul yer alıyor. Bu ikiliye Turgay Tanülkü, Selen Öztürk, Osman İskender Bayer, Tomris Çetinel, Volkan Çalışkan, Mehmet Bahattin Genç ve Okşan Büyük eşlik ediyor.

  Kağıttan Hayatlar Filminin Konusu Nedir?

  Kağıt toplayarak geçimini sağlayan Mehmet, genç bir adamdır. Mehmet’in hayattaki tek dayanağı ise Tahsin Baba’dır. Kendi iç dünyasında sakin bir hayat yaşayan Mehmet’in hayatına bir gün sekiz yaşında bir çocuk girer. Bu çocuk Emir Ali Doğrul’un hayat verdiği karakter olan Ali’dir. Mehmet, Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışır. Bu sırada Mehmet ve Ali arasında bir bağ kurulur.

  Kağıttan Hayatlar’ın Çocuk Oyuncusu Emir Ali Doğrul Kimdir?

  Kağıttan Hayatların çocuk oyuncusu Ali Emir Doğrul, 13 Nisan 2011 tarihinde İzmir’de doğdu. İzmir Güzeli Ajans‘a bağlı olarak oyunculuk yapan Ali Emir Doğrul, ilkokul öğrenimi devam ediyor.

  Ali Emir Doğrul, ilk kez 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Egenin Hamsisi’sinde yer almıştı.

  En Çok Okunanlar