Burç Perileri Nelerdir? Burcunuzun Perisini Öğrenin! - SimgoloSimgolo

29 Temmuz 2021 - 20:10

Burç Perileri Nelerdir? Burcunuzun Perisini Öğrenin!

Son Güncelleme :

25 Şubat 2021 - 14:10

1 pexels-danielle-reese-2495692

Astroloji ile ilgilenen herkesin son zamanlarda en çok merak ettikleri konulardan biri burç perileri. Hemen hemen herkes kendi burcunun perisi hangisi diye merak ediyor. Peki, burç perileri nedir? Burcumun perisi hangisi diye merak ediyorsanız bu habermizi mutlaka okuyun.

2 pexels-tú-nguyễn-1545590

Eski çağlarda bazı perilerin insanlar doğduklarında kulaklarına iyi dilekler fısıldadıklarına inanılırmış. Sizin burcu perinize sizin kulağınıza neler fısıldıyor.

3 pexels-cottonbro-6055267

KOÇ BURCU PERİSİ PARADİSE Paradise perisi kertenkele ile tasvir edilir. Ayrıca ateş elementinin simgesidir. Paradise perisi aslan burcu insanın kulağına “ Hayatım boyunca çok canlı ve hayat dolu olacaksınız. Her şeye meydan okuyacaksınız.Başkalarının cesaret edemeyecekleri şeylere cesaret edeceksiniz. Dullara ve öksüzlere yardım edeceksiniz...” diye fısıldıyor.

4 pexels-spencer-selover-567454

BOĞA BURCU PERİSİ VİVİAN Vivian, mitolojide maddi zenginlik getiren bir peridir. Yeraltındaki hazinelerin bekçisi cüce gnome'lerin prensesi olarak bilinir. Vivian doğduğunuzda kulağınıza şunları fısıldar:“Dolu dolu bir hayat yaşayarak çok hassas biri olacaksın.Bülbül kadar güzel sesli olacak ve şarkı söyleyeceksin. Cömertliğinle kalpleri kazanacaksın. Güçlü olacaksın.”

5 pexels-murat-esibatir-4355630

İKİZLER BURCU PERİSİ MELİOR Melior perilerin içinde en neşeli olanıdır. Mutluluk elflerinin prensesidir. Yeni doğan ikizler burcunun kulağına şunları fısıldar:“Ebedi gençliğin sırlarına her zaman vakıf olacaksın ve parlak bir zekan olacak. Hayal gücün seni büyülü yerlere ulaştıracak.

6 pexels-migs-reyes-4089608

YENGEÇ BURCU PERİSİ MELUSİNA Melusina deniz kızlarının perisi olarak bilinir. Dünyaya geldiğinizde Melusina, kulağınıza şunları söyler:“Kalpleri acıyla dolu olanlara yardım ederek çocukları çok seveceksiniz.Sihirli ve yaratıcı bir dünyanız olacak ve çok güçlü sezgilere sahip olacaksınız.Nazik ve şefkatli olacaksınız.”

7 pexels-antonio-friedemann-5546388

ASLAN BURCU PERİSİ MORGAN Morgan, büyük ve önemli fikirlere sahip olmanızı sağlayan ejder ruhunun prensesidir. Bu peri kulağınıza şunları fısıldar:“Güçlü bir kişiliğiniz olacak.Ahlaki değerlere çok bağlı olacaksınız.Hayatın iniş çıkışlarına dayanacaksınız.Çok alçakgönüllü olacaksınız.Arkadaşlarınıza hep yol göstereceksiniz.”

8 pexels-cottonbro-6055267

BAŞAK BURCU PERİSİ URGANİA Urgania isimli peri talih ve para getiren yeraltı hazinelerinin koruyucudur ve elflerinin prensesidir. Dünyaya geldiğiniz anda Urgania perisi kulağınıza şunları söyler:“Her zaman çok şanslı olacak, deyim yerindeyse hep dört ayağınızın üstüne düşeceksiniz.Keskin gözünüz hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacak. Asla pes etmeyeceksiniz.Eviniz büyülü bir krallık olacak.Vazifelerinizi asla ihmal etmeyeceksiniz.”

9 pray-1639946_640

TERAZİ BURCU PERİSİ HOLDA Holda perisi ylph'lerin perisidir ve fırsatlar yakalamanızı sağlar. Doğduğunuzda kulağınıza “Her zaman ahenkli, uyumlu bir yaşamınız olacak.Güzel ve çekici olacaksınız.Ruhunuz hep taze kalacak.Bunalımlara karşı koyacaksınız.” diye fısıldar.

10 fantasy-3010040_640

AKREP BURCU PERİSİ: ESTRELLA Estrella, Ondin'lerin prensesidir. Aşkta beklenmedik şans getirir. Dünyaya geldiğiniz zaman kulağınıza “Her zaman küllerinden yeniden doğan Phoenix yani Anka kuşu gibi güçlü olacaksınız. Hayattan büyük zevk alacaksınız.Hayatın gizemli yanlarını çözeceksiniz.Sezgileriniz size rehberlik edecek .Dağları yerinden oynatacak kadar güçlü olacaksınız." cümlelerini fısıldar.

11 pexels-victoria-borodinova-4762931

YAY BURCU PERİSİ: GLASTİNG Glasting perisi, mitolojide bilgelik perisi olarak bilinir. Glasting ejder ruhunun perisidir.Glasting perisi doğduğunuzda kulağınıza şunları fısıldar:“Çok iyimser olacaksın.Rüyalarını gerçekleştirmek için dünyanın öbür ucuna gitmekten çekinmeyeceksin.Tutkulu, hırslı olacaksın.Affedici olacaksın.Çok büyük bir yaşama enerjisine sahip olacaksın."

12 girl-2436545_640

OĞLAK BURCU PERİSİ: TİTANYA Elflerin kraliçesi olan Titanya yer altındaki hazineleri korur. Doğduğunuz anda size şunları fısıldar: “Hafızan bir fil kadar güçlü olacak. Yalan söylemeyeceksin, cesur olacaksın.Çabuk ve iyi ögreneceksin, hassas olacaksın.”

13 pexels-tan-tan-5036922

KOVA BURCU PERİSİ: ARİEL Ariel, Sylph prensesidir ve neşe ve mizah anlayışı sağlar. Ariel perisi kulağınıza şunları fısıldar:“Nereye gidersen git orada iz bırakacaksın. Çok yaratıcı olacaksın, büyük bir sanatçı olacaksın.Sana ihtiyaç duyan herkese yardım edeceksin.Çok zeki olacaksın.”

14 gothic-1317139_640

BALIK BURCU PERİSİ: SELKİE Selkie, deniz kızlarının prensesi olarak bilinir ve evlerimize ahenk ve neşe getirmesiyle ünlüdür. Doğduğunuzda sizin kulağınıza şunları fısıldar:“Altıncı bir duyuyla ödüllendirileceksin.Her şeye uyum sağlayabileceksin.Sanatçı bir ruhun olacak.Çok hoşgörülü olacaksın.Ruhsal aleme çok ilgi duyacaksın.”