More
  Ana SayfaGÜNDEMBülent Ersoy'dan Sonra Gülşah Saraçoğlu'da Kürk Giydi

  Bülent Ersoy’dan Sonra Gülşah Saraçoğlu’da Kürk Giydi

  Bülent Ersoy’un kürt giyerek tepki çekmesinin ardından ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’da kürt giyerek televizyona çıktı. Saraçoğlu daha önce yaptığı açıklamasında “Gardırobumda 8 değerli parça var. Servet değerindeler. Ne yapayım, gerçek kürk seviyorum” diye açıklama yapmıştı.

  Bülent Ersoy 55 tilkinin kürkünden yapılan bir kürtle çekilmiş fotoğrafı sosyal medyada paylaşılınca hayvanseverler tepki göstermiş hatta bazı ünlü isimler divayı eleştirmişti. Olayın ardından Ersoy “Bu kürkü yeni almadım. Kürkçü arkadaşım benim fotoğrafımı kullanıp reklam yapmış” ifadelerini kullanmıştı.

  Bu olayın yankıları sürerken ünlü modacı ve ‘Doya Doya Moda’ programında jürilik yapan Gülşah Saraçoğlu’da kürt giyerek ekrana çıktı.

  Ünlü modacı daha önce de kürt giydiği için eleştirilmiş bu nedenle de bir açıklama yapmıştı. Saraçoğlu daha önce yaptığı açıklamada “Gardırobumda 8 değerli parça var. Servet değerindeler. Ne yapayım, gerçek kürk seviyorum” ifadelerini kullanmıştı.

  Gülşah Saraçoğlu 2019 yılında sosyal medya hesabından kürklü fotoğraflarını paylaşarak yine tüm şimşekleri üzerine çekmiş ve ünlü isimlerin tepki ile karşılaşmıştı.

  Saraçoğlu olayın ardından kendini şu sözlerle savunmuştu: “Ben asla sahte kürk giymem. Üşüyorum, giyiyorum. Bu kadar! Ayrıca dünyada tek kürk giyen ben miyim? Beni günah keçisi ilan edeceklerine dönüp kendilerine baksınlar”

   

   

  En Çok Okunanlar