More
  Ana SayfaMAGAZİNBuket Aydın Emir Sarıgül Ayrıldı Mı? Buket Aydın Emir Sarıgül Neden Ayrıldı?

  Buket Aydın Emir Sarıgül Ayrıldı Mı? Buket Aydın Emir Sarıgül Neden Ayrıldı?

  Adından sıkça söz ettiren Buket Aydın bir süredir Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile beraberlik yaşıyordu. Aydın, bir yıldır devam eden ilişkiyi noktaladı. Buket Aydın Emir Sarıgül Ayrıldı Mı? Buket Aydın Emir Sarıgül Neden Ayrıldı?

  Ünlü spiker ve sunucu Buket Aydın Emir Sarıgül ile olan ilişkisini sonlandırdı. Evleneceklerine kesin gözü ile bakılan çiftin Emir Sarıgül’ün Buket Aydın’a “Çalışma, gel hemen evlenelim” baskısı üzerine ayrıldıkları iddia edildi.

  Yaklaşık bir yıl önce Emir Sarıgül ile beraber olmaya başlayan Buket Aydın, hem meslek yaşantısı hem de özel hayatı ile sık sık gündeme gelen bir isim. Ünlü isim Emir Sarıgül’le olan ilişkisini noktalamasının ardından yine gündeme geldi. Ayrılığın Emir Sarıgül’ün kendisine “Çalışma, gel hemen evlenelim” demesi üzerine gerçekleştiği iddia ediliyor. Öte yandan Buket Aydın’ın yakın çevresine “Kariyerim olumsuz etkileniyor. Bu ilişki beni magazinin içine çekiyor. İşimi bırakmak istemiyorum. Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık” dediği de iddialar arasında.

  En Çok Okunanlar