More
  Ana SayfaDÜNYABuckingham Sarayı'ında Sular Durulmuyor! Şimdi de Farklılıklar Danışmanı Söylentisi Ortaya Çıktı

  Buckingham Sarayı’ında Sular Durulmuyor! Şimdi de Farklılıklar Danışmanı Söylentisi Ortaya Çıktı

  Buckingham Sarayı’ında Sular Durulmuyor! Şimdi de Farklılıklar Danışmanı Söylentisi Ortaya Çıktı! Geçtiğimiz haftalarda Megan Markle’ın dünyaca ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’e verdiği röportajın yankıları sürmeye devam ediyor. Markle’ın sarayda ırkçılık yapıldığını söylemesi tüm dünyanın gündemine oturdu. Kraliçe İkinci Elizabeth bu yaşananlar sonrası yeni bir karar aldı.

  Megan Markle ve Prens Henry, Amerikalı ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’e konuk oldu. Program sırasında yaptıkları açıklamlarla pek çok tartışmanın fitilini ateşleyen ünlü çift, sarayda ırkçılık yapıldığını iddia ettiler. İddiaların dünyayada duyulmasının ardından Kraliçe Elizabeth’in farklılıklar danışmanı atayacağı söylentileri yayıldı. Independent’da yayınlanan habere göre; işe alınacak olan danışmanın kraliyet mensuplarının, azınlıkları ve LGBTİ+ topluluğunu kapsayan farklılıklara dair çabaları nasıl iyileştirebileceğine yönelik çalışmalara katkı sağlaması beklenecek.

  Daily Mail’e konuşan ve kimliği açıklanmayan bir kaynak şunları söyledi: “Bu ailelerin çok ciddiye aldığı bir konu. Yürürlükte olan politika, prosedür ve programlarımız var ancak istediğimiz ilerlemeyi kaydedemedik ve daha fazlasının yapılması gerektiğini kabul ediyoruz. Yeni yolları denemekten çekinmiyoruz. Buna dair çalışmalar bir süredir devam ediyor ve ailenin tam desteğiyle gerçekleşiyor.”

  En Çok Okunanlar