More
  Ana SayfaMAGAZİNBomba İddia! Şeyma Subaşı Evleniyor Mu? Şeyma Subaşı Ne Zaman Evlenecek?

  Bomba İddia! Şeyma Subaşı Evleniyor Mu? Şeyma Subaşı Ne Zaman Evlenecek?

  Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, ilişikileri ve paylaşımları ile gündemden düşmüyor. Son olarak Şeyma Subaşı’nın yakında evleneceği konuşulmaya başlandı. Peki, Şeyma Subaşı Evleniyor Mu? Şeyma Subaşı Ne Zaman Evlenecek?

  Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra tüm dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı’nın Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile aşkları tüm hızıyla devam ediyor. Çiftin bir süredir evleneceği haberleri ortada dolaşıyordu. Subaşı yaptığı bir röportajda bu iddiaları doğruladı.

  Uzun süredir yurtdışında sevgilisi ile beraber olan Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile Türkiye’ye gelerek ailesi ile tanıştırdı. Subaşı, Mısırlı sevgilisini ailesi tanıştırma olayını şu sözlerle anlattı: “İsteme gibi olmadı tabii ki. İstanbul’a geldiğimiz için tanıştırmak istedim. Çok samimi bir ortam oldu. Benim annem ve babam İngilizce bilmezler ama bir şekilde anlaştılar. Çok tatlı, çok masum, çok güzel bir ortam oldu.”

  Subaşı açıklamalarında “3 ay 10 gündür birlikteyiz. Çok güzel gidiyor, bizim hikaye çok uzun. Ailem benim mutluluğumla zaten mutlu olan insanlar. Tanıştıktan sonra da ‘Şeyma nasıl bir çocuk bu küçücük’ dediler. 25 yaşında zannediyorlar ama 36 yaşında.” ifadelerini kullandı.

  Şeyma Subaşı Evleniyor Mu?

  Haber Global’e konuşan Subaşı, evlilik iddialarına da açıklama getirerek “Evlenirsem yurt dışında olacağım ama burada da evim olacak. Her ay gidip gelmem gerekecek. Bunu hala konuşuyoruz. Melisa okula İstanbul’da gidiyor. O yüzden ben de git gel yapıyor olacağım. Belki yıl bitmeden evlenebiliriz. Acun da evleneceğimi biliyor” dedi.

  En Çok Okunanlar