More
  Ana SayfaGÜNDEMBilal Kadayıfçıoğlu Trafik Kazası Mı Yaptı? Bilal Kadayıfçıoğlu Kimdir?

  Bilal Kadayıfçıoğlu Trafik Kazası Mı Yaptı? Bilal Kadayıfçıoğlu Kimdir?

  Bilal Kadayıfçıoğlu trafik kazası mı yaptı? Bilal Kadayıfçıoğlu Kimdir? Ünlü iş insanı Bilal Kadayıfçıoğlu Antalya’da bir kişinin yaşamını yitirdiği trafik kazası yaptı. İki otomobilin çarpıştığı kazada 5 kişinin yaralandığı bilgisine ulaşıldı.

  Dün sabah saatlerinde Antalya’da korkunç bir kaza gerçekleşti. Kazanın iki otmobilin birbirine çarpması sonucu meydana geldiği öğrenildi. Kazada ünlü iş insanı Bilal Kadayıfçıoğlu ve kuzeni Metin Kadayıfçıoğlu’nun yaralandığı kazada Buğra Yorulmaz isimli vatandaşın yaşamını yitirdiği anlaşıldı.

  Antalya’da Döşemealtı ilçesi, Şehit Mustafa Gürcan Caddesi, Palm City Kavşağı’nda saat 09:00 sıralarında gerçekleşen kazada iddialara göre; Bilal Kadayıfçıoğlu’nun kuzeni Metin Kadayıfçıoğlu’nun kullandığı otomobil kırmızı ışık ihlali yaparak kavşak sistemine girdi. Karşı tarafın otomobiline çarpan araç yol kenarında bulunan bir direğe çarparak durdu.

  Karşı tarafın araçını süren Murat Yorulmaz ve yanında oturan oğlu Buğra Yorulmaz yola savruldu. Murat Yorulmaz, Bilal Kadayıfçıoğlu, kuzeni Metin Kadayıfçıoğlu, polis memuru Ömer Tokaç ve gemi kaptanı Murat Kutlu hastaneye kaldırıldı. Buğra Yorulmaz’ın ise yaşamını yitirdiği öğrenildi.

  Bilal Kadayıfçıoğlu Kimdir?

  Aslen Diyarbakırlı olan Bilal Kadayıfçıoğlu, Turizm ve otelcilik, deniz işletmeciliği konularında girişimleri ve yatırımlarda bulunan bir iş adamıdır. Spor dünyasına adım atan Bilal Kadayıfçıoğlu, DiyarbekirSpor’u da satın almıştır. İş insanın BİLKA isimli denizcilik firması bulunuyor.

  En Çok Okunanlar