More
  Ana SayfaMAGAZİNBensu Soral Hakan Baş Çiftinin Sosyal Medyada Romantik Konuşması

  Bensu Soral Hakan Baş Çiftinin Sosyal Medyada Romantik Konuşması

  Bensu Soral Hakan Baş çiftinin sosyal medyada yaptıkları romantik konuşma sosyal medya kullanıcıları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Bir anda sosyal medyada gündem olan konuşma, herkes tarafından merak edilmeye başlandı.

  Bir süredir ekranlardan uzak kalan Bensu Soral’a eşinden romantik bir mesaj geldi. 30 yaşına basan ünlü oyuncuyla bir fotoğrafını paylaşan Hakan Baş, fotoğrafın altına “Güzel yaşlara sevgilim” notunu düştü.

  İş insanı Hakan Baş ile bundan üç yıl önce nikah masasına oturan Bensu Soral 30 yaşına girdi. Mutlu bir beraberlikleri olduğu bilinen çift, geçtiğimiz günlerde  “Çocuk için daha zamanımız olduğunu düşünüyoruz” diyerek bir açıklama yapmışlardı. Bugün Hakan Baş eşinin doğum gününü sosyal medyadan kutladı. Beraber fotoğraflarını ınstagram hesabına koyan Baş, fotoğrafın altına “Nice güzel yaşlara sevgilim” notunu yazdı. Gönderiyi yorumlara kapatan Baş, yaptığı paylaşımla 3 bin beğeni aldı.

  Geçtiğimiz haftalarda mutlu evliliğin formülünü veren  Soral, “Mutlu evlilik için tüyo verir misiniz?” diyen muhabire  “Karşılıklı saygı, sevgi, ilgi, empati ve hoşgörü şart. İyi bir ikili olursanız, mutlu olmak kolay” demişti.

  En Çok Okunanlar