More
  Ana SayfaGenelBelhanda Hangi Takımda Oynayacak!

  Belhanda Hangi Takımda Oynayacak!

  Galatasaray’la sözleşmesi tek taraflı olarak feshedilen Belhanda’nın yeni adresi belli oldu mu? Tüm spor severler bu sorunun cevabını merak ediyor. Belhanda hangi takımda oynayacak?

  Galatasaray ile yollarını ayıran Belhanda’nın ilk talibi İspanya oldu. Faslı oyuncu verdiği bir röportaj sırasında Galatasaray yönetemi hakkında söylediği sözler yönetim tarafından hoş bulunmamıştı. Bir süre sonra oyuncunun takımla ilişiği kesilerek sözleşmesi feshedildi. Olayın ardından gözler Belhanda’nın yeni taliplerinin hangisi olacağına çevrildi.

  Alınan bilgilere göre; La Liga takımlarından Sevilla ve Real Betis, Younes Belhanda’yı kadrolarına katmak için adata birbirleri ile yarışıyorlar. Her iki takımında futbolcuyu istemelerinin nedeninin Belhanda’nın bonservisi olmaması olabileceği söylendi.

  Ortaya atılan iddialara göre Belhanda gelecek yaz sezonunda transfer edilmek istenen en gözde oyunculardan biri olacak. İspanyol basınına göre futbolcuya pek çok takımdan teklif gelecek.

  Belhanda Galatasaray’a Böyle Veda Etmişti

  Faslı oyuncu Galatasaray’dan ayrılmasının ardından sosyal medyada yayınladığı bir fotoğrafın altına şu sözleri yazmıştı: “Sizlerin eşliğinde harika bir 4 sene geçirdim. Desteğiniz için teşekkürler. Hocam Fatih Terim’e teşekkürler. Takım arkadaşlarım, sizlere teşekkürler. Çalışanlara teşekkürler. Taraftarlara teşekkürler. Sizleri asla unutmayacağım.”

  En Çok Okunanlar