More
  Ana Sayfa3. SAYFABekir Göçer Olayı Nedir? Bekir Göçer Kimdir?

  Bekir Göçer Olayı Nedir? Bekir Göçer Kimdir?

  Bugün sabah saatlerinden itibaren Bekir Göçer isimli bir kişi tüm sosyal medyada özellikle Twitter’da konuşulan isimlerden biri oldu. Bekir Göçer’in adını Twitter’da görenler Bekir Göçer Olayı Nedir? Bekir Göçer Kimdir? gibi soruların peşine düştü. Pek çok insan sosyal medya, Google ve twitter üzerinden Bekir Göçer isimli kişinin kim olduğunu aratarak hakkında bilgi sahibi olmaya çalıştılar.

  Bugün Twitter’da Bekir Göçer ismi TT oldu. Sosyal medya kullanıcıları bu kişinin kim olduğunu merak ederek araştırmaya başladılar. Mavi tikli sosyal medya hesabı satarak dolandırıcılık yaptığı iddia edilen Bekir Göçer Kimdir? Bekir Göçer Olayı Nedir? İşte soruların yanıtları…

  Bekir Göçer Olayı Nedir? Bekir Göçer Kimdir?

  İddialara göre 2001 doğumlu olduğu iddia edilen Bekir Göçer isimli şahıs sosyal medyada mavi tikli hesaplar satarak bu yolla dolandırıcılık yapıyor. Konu ile ilgili Twitter’da @hellfida kullanıcı adı olan bir hesap ise şöyle bir açıklama yaptı:

  “Hırsızlık, yağma ve uyuşturucudan bir çok sucu olan 2001 doğumlu Bekir Göçer an itibariyle tüm birimlere şikayet edilmiştir bu saatten sonra Konu yargıda herkese teşekkürler. Gaziantep’te yaşayan 0(552)…. telefon numarasını kullanan Bekir Göçer isimli genç Dolandırıcıdır sizlerde mağdur olmayın diye tüm bilgilerini paylaşıyorum. Olay tarafımdan Emniyet birimlerine bildirilmiştir. Tüm türkiye Bilsin Sert kayaya çarptınız. Gasp, hırsızlık ve uyuşturucudan dosyaları bulunan 12.01.2001 doğumlu Bekir Göçer insanları dolandırarak kazandığı ve nereden geldiğini açıklayamadığı paranın +vergisini ödemediği Denizbank hesabına Masak ekipleri tarafından inceleme başlatılmıştır.”

  En Çok Okunanlar