More
  Ana SayfaGenelBegüm Öner Ceyhun Fersoy Gözyaşlarına Boğuldu! Rasim Öztekin Cenazesi Ne Zaman?

  Begüm Öner Ceyhun Fersoy Gözyaşlarına Boğuldu! Rasim Öztekin Cenazesi Ne Zaman?

  Begüm Öner Ceyhun Fersoy Rasim Öztekin’in ölüm haberi ile gözyaşlarına boğuldu. Usta oyuncu Rasim Öztekin, geçtiğimiz akşam tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Vefat haberinin ardından Rasim Öztekin’in TRT’de yayınlanan ve son rol aldığı yapım olan “Seksenler” dizisindeki rol arkadaşları hastaneye akın etti. Begüm Öner ve eşi Ceyhun Fersoy hastanede göz yaşlarına boğuldular.

  ‘Seksenler’ dizisinde ‘Fehmi’ karakterini canlandırarak ekranlara gelen usta oyuncu Rasim Öztekin, pazar günü fenalaşmasının ardından hastaneye kaldırılmıştı. Oyuncu, kaldırıldığı hastanede vefat etti. Rasim Öztekin’in Seksenler dizisinden rol arkadaşı olan ve Pastaneci Sami’nin kızı ve damadını canlandıran Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy hastaneye gelen isimler arasındaydı.

  Rasim Öztekin’in vefat haberini alan çift, büyük bir üzüntü yaşayarak göz yaşlarına boğuldular. Seksenler dizisinde rol alan Hacı Ali Konuk ile Deniz Oral ise gazetecilere yaptıkları açıklamada ; “Bizim ağabeyimizdi. Kalpte sorunu vardı ama çok umutluyduk. Durumu iyiydi ama iki kere de kalbi durmuş geldiğinde. Allah rahmet eylesin. Sözün bittiği yer aslında. Çok keyifli günlerimiz geçti sette. “Baba diyorduk” 10 yılımız geçti beraber. Bir ustamızı kaybettik. Herkesin başı sağ olsun. Setteyken hiç bir şeyi yoktu. Yaşamı, gezmeyi çok seviyordu. Onu çok seviyorduk, sevmeye de devam edeceğiz.” sözlerine yer verdiler.

  Begüm Öner, ”Tek kelime edecek halimiz yok. Başımız sağ olsun.” dedi.

  Rasim Öztekin Cenazesi Ne Zaman?

  Yapımcı Birol Güven, sosyal medya hesabından Rasim Öztekin’in cenaze töreninin netleşmediğini açıkladı.

  Güven’in açıklaması şu şekilde: “Rasim Öztekin’in cenaze töreninin detayları henüz belli olmamıştır.

  Belli olan tek şey, törenin Rasim Beyin isteği doğrultusunda sınırlı katılımla ve pandemi kurallarına uygun şekilde gerçekleşecek olmasıdır. Ailesi bu konuda çok hassas. Netleşen bilgiyi buradan da paylaşacağım.”

  En Çok Okunanlar