More
  Ana SayfaMAGAZİNBahar Candan Sağlık Durumu Nasıl? Bahar Candan Kimdir? Bahar Candan Sevgilisi Kim?

  Bahar Candan Sağlık Durumu Nasıl? Bahar Candan Kimdir? Bahar Candan Sevgilisi Kim?

  Ünlü televizyon fenomeni Bahar Candan darp edilmesi haberleri ile gündeme geldi. Sık sık magazin basınında haberleri yer alan Bahar Candan bu kez tatsız bir olayla haber oldu. İddialara göre Bahar Candan sevgilisi tarafından darp edilerek yüzü çizildi. Bahar Candan hastaneye getirilerek tedavi altına alındı. Haberin duyulmasının ardından Bahar Candan sağlık durumu nasıl? Bahar Candan kimdir? Bahar Candan sevgilisi kim? gibi sorular pek çok kişi tarafından aratılamaya başlandı.

  Televizyonda yayınlandığı dönemde en çok izlenen moda programlarından biri olan İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Bahar Candan, eski sevgilisi tarafından saldırıya uğradı. Son olarak Doya Doya Moda programı ile yeniden ekranlara çıkan yarışmacı, hastanede tedavi altına alındı. Bugün sosyal medyada en fazla koşulan kişilerden olan Bahar Candan merak konusu oldu. Bahar Candan sağlık durumu nasıl? Bahar Candan kimdir? Bahar Candan sevgilisi kim? sorularının cevapları

  Sevgilisi tarafından darp edilen Bahar Candan’a sosyal medya üzerinden destek mesajları yağdı. Bahar Candan’ın hastanedeki fotoğraflarını gören sosyal medya kullanıcıları #BaharCandanYalnızDeğildir tagı açarak ünlü ismi desteklediler.

  İddialara göre Bahar Candan sevgilisi Murat D. ve arkadaşlarıyla birlikte Uludağ’da bir otele tatil yapmak için gitti. Candan, geçen çarşamba akşamı, lobide biriyle konuştu. Candan odasına gittiğinde erkek arkadaşının tepkisi ile karşılaştı. Erkek arkadaşı Candan’a “Neden başkasıyla konuşuyor, selam veriyorsun?” dedikten sonra olay kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Murat D. Bahar Candan’ın yüzüne telefonunu fırlattı. Olayın ardından Murat D. adli kontrol şartı ile serbest kalırken Bahar Candan hastaneye getirildi.

  Bahar Candan Sağlık Durumu Nasıl? Bahar Candan Kimdir? Bahar Candan Sevgilisi Kim?

  Bir süre sonra Bahar Candan’ın sağlık durumu en çok merak edilen konulardan biri oldu. 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da doğan Bahar Candan 22 yaşındadır. Bahar Candan, Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızıdır. Bahar Candan,  İşte Benim Stilim isimli bir moda yarışmasına katılarak ünlü oldu. “Dondurma Gibisin” ve “Dom Pérignon” adlı iki şarkısı olan Candan hukuk fakültesinde eğitim alıyor.

  Bahar Candan’ın ablası Nihal Candan konu hakkında açıklama yaparak kardeşinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Nihal Candan “İstanbul’dayken aldım haberi. Şu an durumu iyi yüzüne dikiş atıldı. Yanağına dikiş atıldı. Doktor kesici bir şey olduğunu söyledi. Bahar yumrukla olduğunu söylemişti ama yumrukla olunabilecek bir şey değilmiş. Konu yargıda, bizzat takipçisi olacağım” dedi.

  En Çok Okunanlar