More
  Ana SayfaKripto ParalarAVAX coin kaç TL?

  AVAX coin kaç TL?

  Altcoin türlerinden biri olan AVAX coin kaç lira oldu? Kripto para piyasası ile ilgilenen hemen hemen herkesin sorduğu sorulardan biri bu oldu. Yükselişi ile dikkat çeken AVAX coin, sosyal medyada sıklıkla konuşulan kripto paralardan biri. Sizler için AVAX coin kaç TL oldu sorusunun cevabını derledik.

  Bugün sosyal medya mecralarında en fazla komuşulan konu bir kripto para olan AVAX coin kaç lira oldu sorusu oldu. Son zamanlarda yükselişi ile dikkat çeken AVAX coin, Eylül 2020’de piyasaya sürülmüştü. Altcoinlerden biri olan AVAX coin hızlı bir yükselişe geçerek yatırımcısının yüzünü güldürdü. AVAX coin’e yatırım yapmak isteyenler ise AVAX coin kaç TL oldu? AVAX coin kaç para gibi soruların cevaplarının peşine düştüler.

  AVAX coin kaç TL?

  Hızlı yükselişi ile dikkat çeken AVAX coin, bugün itibarıyla 32,4881 dolardan işlem gördü. 32,4881 doların Türk lirası cinsinden değeri ise 246,25 Türk Lirasına denk geliyor.

  AVAX coin, saniye altında işlem doğrulama gücüne sahip bir dijital ağa sahip. Bu özelliği sayesinde herkesin kullanabileceği merkeziyetsiz varlık ticareti sağlıyor. Bu özellikleri onu yatırımcının gözünde daha değerli kılıyor.

  AVAX coin geliştiricileri birbirinden bağımsız işleyen küresel boyutlu varlık ticareti, erişim engeli olmayan, şeffaf ve tek çatı altında toplanmış hale dönüştürmeyi  amaçlıyor.

  En Çok Okunanlar