More
  Ana SayfaMAGAZİNArmie Hammer'a Şok Suçlama! Armie Hammer Cinsel Tacizle Suçlanıyor!

  Armie Hammer’a Şok Suçlama! Armie Hammer Cinsel Tacizle Suçlanıyor!

  Armie Hammer’a Şok Suçlama! Armie Hammer Cinsel Tacizle Suçlanıyor! Ünlü oyuncu Armie Hammer, çok sayıda kadına cinsel tacizde bulunmakla ve tecavüzle suçlanıyor. Dünya gündemine bomba gibi düşen olayda Armie Hammer’ın kadınlara yamyamlık fantezileri içeren taciz dolu mesajlar attığı iddia ediliyor. Attığı mesajlar yüzünden projeden ayrılan ünlü yıldız bu kezde tecavüz suçlaması ile karşı kaşıya.

  Şu sıralar dünya magazin basını Armie Hammer’a yapılan şok suçlama ile çalkalanıyor. Daha önce kadınlara cinsel içerikli mesajlar yollaması nedeniyle projeden ayrılan Armie Hammer, 24 yaşından genç bir kadına tecavüz etmekle suçlandı.

  Armie Hammer’ın Effie isimli bir kadına 2017’de Los Angeles’ta tecavüz ettiği iddia edildi. Tecavüze uğrayan genç kadın ünlü aktörün kendisine tecavüz ettiğini ve kaçmasına da izin vermediğini söyledi.

  Effie, açıklamayı tanınmış kadın hakları avukatı Gloria Allred ile birlikte yaptı. Genç kadın 20 yaşındayken Hammer ile Facebook üzerinden tanıştığını anlatarak “Ona hemen aşık oldum” dedi. Daha sonra oyuncunun kendisine manipülasyon taktikleri kullandığını anlattı. Effife, Armie Hammer’ın kendisine psikolojik, duygusal ve cinsel şiddet uyguladığını söyledi. Genç kadın açıklamalarında “Armie Hammer Los Angeles’ta bana tecavüz etti, kafamı tekrar tekrar duvara vurup, yüzümü yaraladı. Bu arada kaçmaya çalıştım ama bana izin vermedi. Beni öldüreceğini düşündüm. Sonra bana ne olduğuna aldırmadan çekip, gitti. Tamamen şoke olmuştum ve sevdiğim birinin bana bunu yaptığına inanamıyordum” ifadelerini kullandı.

  Hammer’ın avukatı Andrew Brettler ise BBC’ye bir mektup yollayarak tecavüz iddialarını reddetti.

  En Çok Okunanlar