Armağan Çağlayan Ajdar Hakkındaki Gerçeği Açıkladı - SimgoloSimgolo

1 Ağustos 2021 - 05:15

Armağan Çağlayan Ajdar Hakkındaki Gerçeği Açıkladı

Son Güncelleme :

02 Mart 2021 - 18:02

Armağan Çağlayan Ajdar Hakkındaki Gerçeği Açıkladı

Armağan Çağlayan Gör Beni isimli programına bir zamanlar adını sıkça duyduğumuz Ajdar‘ı davet etmek istedi. Ancak, Armağan Çağlayan’ın iddiasına göre Ajdar programa çıkma karşılığında 1 milyon dolar istedi.

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan Youtube üzerinden yayın yapan 196sekiz kanalında Gör Beni isimli bir program sunuyor. Pek çok ünlü ismi ağırlayan ve sorular soran  Armağan Çağlayan bu kez de programına adını bir şarkı yarışması ile duyduğumuz Ajdar’ı çağırdı. Armağan Çağlayan attığı tweetlerde Ajdar’ın programa çıkmak için bir milyon dolar istediğini anlattı.

Sosyal medyada yaşanan olayı takipçileri ile paylaşan Çağlayan “Gününüzü şenlendireyim mi? Gör Beni’de konuk etmek için Ajdar’ı aradık. Konuk olmak için 1 Milyon Euro istedi” sözleri ile açıklama yaptı. Çağlayan’ın açıklamasının ardından sosyal medyada konu hakkında pek çok yorum yapıldı.

Armağan Çağlayan takipçilerinden gelen mesajlara “Kredi için Vakıfbank’a başvurduk hocam. Bu da kamu harcaması sayılır. 750 bin için heyetlerarası görüşmeler devam ediyor” diyerek mizahi bir dille cevap verdi.

 

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.