More
  Ana SayfaGÜNDEMArka Sokaklar son bölümde Zeliş'in Sahnesi Korkuttu! Arka Sokaklar Son Bölümde Neler...

  Arka Sokaklar son bölümde Zeliş’in Sahnesi Korkuttu! Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu?

  Arka Sokaklar son bölümde Zeliş’in Sahnesi Korkuttu! Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar son bölümde Selin ve Zeliş’in sapık Giray tarafından kaçırılması izleyenleri korkuttu. Arka Sokaklar 26 Mart tarihli 583. bölümü geceye damga vurdu. Heyecanlı bölümün ardından gelecek bölümlerde neler olacağı merak konusu oldu. Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu?

  Ekranları en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar son bölümü ile yine izleyicileri ekrana kilitledi. Selin ve Zeliş’in başına gelenler herkesi meraklandırdı. Zeliha’nın sapık Giray tarafından kaçırılması ve Selin’in ölüm haberi diziye damga vurdu. Son bölümün hemen ardından yayınlanan fragmanda ise ekrana gelenler dizinin hayranlarının endişe etmesine neden oldu. Dizinin bitmesinin ardından diziyi yeniden izlemek isteyenler ya da yeni bölüm fragmanını merak edenler internetten araştırma yapmaya başladılar.

  Arka Sokaklar 583. son bölümü ile 26 Mart Cuma akşamı Kanal D ekranlarına geldi. Yayınlanan bölümde Hüsnü, kendisine ateş açan Nevbahar’ı vurarak öldürdü. Bu haberi alan Giray büyü bir öfkeye kapılarak Zeliha’yı kaçırdı. Dizinin ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında doktorun Zeliha’yı muayene ettikten sonra acı gerçeği söylemesi izleyenlerin merak etmesine neden oldu.

  En Çok Okunanlar