More
  Ana SayfaEĞİTİMAÖL 2. Dönem Sınavları Ne Zaman Başladı! AÖL 2. Dönem Sınavları Ne...

  AÖL 2. Dönem Sınavları Ne Zaman Başladı! AÖL 2. Dönem Sınavları Ne Zaman Bitecek?

  AÖL 2. Dönem Sınavları Ne Zaman Başladı! AÖL 2. Dönem Sınavları Ne Zaman Bitecek? soruları liseyi açıktan bitirmek isteyenlerin en fazla arattıkları konulardan biri oldu. Pandemi nedeniyle online olarak yapılacak olan sınavlar 25 Mart 2021 tarihi itibariyle başlamış bulunuyor.

  Liseyi açıköğretimden bitirmek isteyenler için ikinci dönem sınav heyecanı başladı. Sınavlara girmek isteyen öğrenciler AÖL 2. Dönem Sınavları Ne Zaman Başladı?  AÖL 2. Dönem Sınavları Ne Zaman Bitecek? sorularının yanıtlarının peşine düştüler. On binlerce öğrencisi olan Açık öğretim Lisesi ikinci dönem sınavlarını pandemi önlemleri kapsamında online olarak gerçekleştirecek. AÖL sınav giriş ekranına giren öğrenciler kendilerine ayrılan sürede soruların yanıtlarını bulmak için ter dökecek. 25 Mart 2021 Perşembe günü saat 09.30 itibarıyla başlayan AÖL 2. dönem sınavları 29 Mart 2021 Pazartesi günü saat 23.59’da son bulacak.

  Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Açık Öğretim Ortaokulu gibi okulların sınavları online olarak yapılacak. Öğrenciler, AÖK Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden TC kimlik numara ve şifreleri ile girerek online sınavlarını gerçekleştirebilecekler. Alınan bilgilere göre Milli Eğitim Bakanlığı online sınav tarihlerini uzatmayacak.

   

  En Çok Okunanlar