More
  Ana SayfaGÜNDEMAnna Paul’un Tiktok Hesabı Kapatıldı!

  Anna Paul’un Tiktok Hesabı Kapatıldı!

  Anna Paul’un Tiktok hesabı kapatıldı. Tiktok’ta bir milyondan fazla takipçisi olan Anna Paul’un hesabı topluluk kurallarını ihlal etmesi sebebi ile kalıcı olarak kapatıldı. 

  Anna Paul’un 1.2 milyon takipçili Tiktok hesabı kapatıldı. Paul hesabının kapatılmasının ardında hayranlarından hesabını geri alabilmek için destek istedi. Paul, yaşadıklarını duyurmak için yeniden bir Tiktok hesabı açtı ve buradan hayranlarına seslendi. Hesabının kapatılmasına sinirlenen Paul, Tiktok’un hesabını sebepsiz yere kapattığını söyledi. 

  Anna, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Yani TikTok, hesabımı 1,2 milyon takipçiye ulaşmışken kesinlikle sebepsiz yere ‘kalıcı olarak yasakladı.Bu benim hesabımdı ve bir saniye sonra kapatıldı. Orada günlük vlog’lar yayınlıyorum ve bir yıl boyunca hayatımın her günü vlog’luyorum ve görünüşe göre bu TikTok’un topluluk kurallarına aykırı buldu. Öğle yemeğine çıkarken, makyajımı yaparken çektiğim videolar, topluluk kurallarına aykırı bulundu?” 

  Anna Paul’un hayranları ise ünlü isme destek mesajları attılar. 

  Daha sonra TikTok sözcüsü news.com.au’ya Anna Paul’un topluluk kurallarını ihlal ederek cinsel içerikli videolar paylaştığını anlattı. Sözcü “Topluluk Kurallarımız, cinsel tacizde bulunan, teşvik eden veya yücelten içeriğe veya trafiği yeniden yönlendirmeye çalışan hesaplara izin vermediğimizi açıkça belirtmektedir. Güvenli bir topluluk ortamını desteklemek için çalışırken bu tür içerik ve hesapları kaldıracağız.” açıklamasını yaptı.

  En Çok Okunanlar