More
  Ana SayfaGÜNDEMAli Erbaş Sağlık Durumu Nasıl?

  Ali Erbaş Sağlık Durumu Nasıl?

  Geçtiğimiz günlerde coronaya yakalandığı açıklanan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, hastaneye kaldırıldı. Ali Erbaş sağlık durumu ise merak konusu oldu. Ali Erbaş sağlık durumu nasıl?

  Coronaya yakalanan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, hastaneye kaldırıldı. Ali Erbaş’ın sağlık durumu merak edilirken Erbaş sosyal medya en çok konuşulan kişilerden biri oldu. Alınan bilgilere göre Ali Erbaş’ın sağlık durumu iyi ve hastalığın semptomları hafif seyrediyor.

  Ali Erbaş’ın sağlık durumunun merak edilmesi üzerine Diyanet İşleri Başkanlığı Basın Müşaviri Burak Orhan bir açıklama yaptı. Orhan ““Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş hocamızın Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından tedavi süreci hafif semptomlarla devam etmektedir. Tedbir amaçlı olarak tedavisi birkaç gündür hastanede sürmektedir. Durumu oldukça iyidir elhamdulillah” dedi.

  Ali Erbaş’ta, 6 Mart’ta sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı. Erbaş açıklamasında“Dün yaptırdığım Covid-19 testim pozitif çıktı. Çok şükür genel durumum iyi. Dinleniyorum. Hafif atlatmak nasip olur İnşallah; dualarınızı bekliyorum. Bu vesileyle ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileten herkese teşekkür eder, tüm hastalara Allahtan acil şifalar dilerim” sözlerine yer vermişti.

  En Çok Okunanlar