More
  Ana SayfaGenelAldatıldığımı Nasıl Anlarım?

  Aldatıldığımı Nasıl Anlarım?

  Aldatıldığımı nasıl anlarım? Eşinden ya da sevgilisinden şüphelenen  pek çok kişinin kendi kendine sorduğu bir sorudur. Eğer karşınızdaki kişi profesyonel bir yalancı ise anlamadan yıllarca bu duruma maruz kalabilirsiniz. Ancak, karşınızdaki kişinin bazı davranışları kendini ele verir. Sizler için Aldatıldım ne yapmalıyım? Sorusunun cevabını derledik.

  İhanet, tarih boyunca kadın erkek ilişkileri açısından her zaman bir sorun olarak günümüze kadar gelmiş bir durum. Pek çok insan tarafından ihanet affedilemez bir hatadır. Kimi zamanda kişi ihanete uğradığına tam emin olamaz ama içine düşen şüpheden de kurtulamaz. Aldatıldığımı nasıl anlarım yazımızda içinizdeki ihanet şüphesinin doğru olup olmadığına anlayacaksınız. 

  İLGİSİ AZALIR

  Normal şartlarda sizinle ilgilenen ve size değer veren kişi artık aynı ilgiyi göstermiyorsa bunun iki nedeni olabilir. Ya gerçekten size olan ilgisi azalmıştır ya da başka biri olabilir. Bununla beraber normal yaşam rutininde ve zevklerinde ani bir değişiklik meydana gelebilir. Birden yeni hobiler edinmeye ve hiç dinlemediği tarzda müzikler dinlemeye başlayabilir. 

  SİZDE SÜREKLİ BİR KUSUR BULUR

  Sizde olur olmaz nedenlerden dolayı kusur bulmaya başlar. Normalde yaptığınız ama asla beğenmemezlik yapmadığı şeyleri beğenmemeye size kusurlar bulmaya çalışır. Mesela normalde yemeklerinizi beğenirken yaptığınız yemekleri beğenmediğini dile getirmeye başlar. 

  DAHA AZ MESAJ ATAR

  Bazı insanlar çok fazla mesajlaşmayı sevmezler, bu gayet normaldir. Eğer sevgiliniz size ilişkinizin başından beri çok fazla mesaj atmıyorsa zaten ilişkinin diğer evrelerinde bu durum aynı şekilde sürüp gidecektir. Ama normalde sürekli arayan ve mesaj atan biri ise ve bu alışkanlığını artık sürdürmüyorsa bu biraz düşünülecek bir durumdur.

  TELEFONUNA DOKUNULMASINI İSTEMEZ

  Eğer eşiniz ya da sevgiliniz normalde telefonunu ortalıkta bırakan birisi ise ve artık tuvalete bile telefonla gidiyorsa burada bir sorun olabilir. Genellikle telefonuna bakılmasını istemez ve bundan rahatsız olur.  Ayrıca, telefonuna normal zamanlardan daha fazla mesaj geliyorsa bu durumda olay dikkat edilmesi gereken bir hal almış demektir.

  ARKADAŞLARINIZIN UYARILARINI DİKKATE ALIN!

  Bu noktada dikkatli olmanız gerekir. Eğer yakınınızda yer alan insanlar da bir şeylerden şüpheleniyor ve size bazı uyarılarda bulunuyorsa bunları gözardı etmeyin. Bazen yakınlarınız bu gibi olaylarda size bunu açıkça söyleyemeyebilir. Ama bununla alakalı bir ima varsa sizde dikkatli olun ve gözlerinizi dört açın. 

  En Çok Okunanlar