More
  Ana SayfaSPORAhmet Çakar Beyaz TV'den Ayrıldı Mı? Dikkat Çeken Paylaşım!

  Ahmet Çakar Beyaz TV’den Ayrıldı Mı? Dikkat Çeken Paylaşım!

  Ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar, sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Çakar  twitter hesabından “Hakkınızı helal edin. Hepinize teşekkür ederim.” yazan bir not paylaştı.

  Beyaz Tv’de futbol yorumculuğu yapan Çakar, twitter hesabından herkesi meraklandıran bir paylaşım yaptı. Hakkınızı helal edin denilen paylaşımın ardından Ahmet Çakar Beyaz Tv’den ayrıldı mı? sorusu akıllara geldi. Ahmet Çakar daha önce Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)  hakkında açıklamalar yapmış, bu açıklamaların ardından TFF Ahmet Çakar’ın iddialarıyla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvuruda bulundu.

  TFF konu hakkında kendi internet sitesi üzeriden bir açıklama yayınladı: “Televizyon yorumculuğu yapan eski hakem Ahmet Çakar, faal bir hakemle görüşme yaptığını iddia ederek, bir süredir hakem camiasını töhmet altında bırakan açıklamalarda bulunmaktadır. Açıklamalarında herhangi bir somut kanıt sunmayan Ahmet Çakar, görüşme yaptığını iddia ettiği hakemin ismini açıklamayacağını defalarca vurgulamıştır. Türkiye Futbol Federasyonu, Ahmet Çakar’ın müteakip defalar gündeme getirdiği iddialarla ilgili gerekli tahkikatın yapılması için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvuruda bulunmuştur.”

   

  En Çok Okunanlar