More
  Ana SayfaKültür Ve EğlenceAğustos Ayı Netflix'te Vizyona Girecekler

  Ağustos Ayı Netflix’te Vizyona Girecekler

  Ağustos Ayında Netflix’te Neler Var?

  Bu yazımızda ağustos ayında sizleri ekranlara kilitleyecek  dizi filim önerileri kategorisini oluşturduk. Ağustos ayında Netflix’te neler var?  Hangi diziler yayınlanacak? Filim Önerileri nelerdir?

  Delidolu Filmi’nin 3. Bölümü İzleyicileri İle Buluşuyor

  11 Ağustos’ta Netflix’te yayına girecek olan Delidolu filmi izleyiciler ile buluşacak. 1 Saat 53 dakika olan filim romantik- komedi kategorisinde yer alıyor. Lise sona giden Elle arkadaşı ve erkek arkadaşı arasında  seçim yapması gerekiyor.

  Sır Yuvası Netflix’te 

  4 Ağustos’ta Netflix’te yayın hayatına girecek olan Sır Yuvası filmi; evliliklerini kurtarmak isteyen çiftin hayallerindeki eve taşınmasıyla başlar. Eve taşındıktan bir süre sonra  rahatsız edici olaylar yaşanmaya  başlarlar. Film korku kategorisinde yer alıyor. Çok yakında sizlerle birlikte Netflix’te…

  New York’tan Tel Aviv’e Kadar Uzanan Hit & Run 

  Eşi öldükten sonra gerçeklerle yüzleşmek isteyen adamın hayat hikayesini konu alıyor. New York’tan Tel Aviv’e kadar uzanan entrika ve sırlarla  dolu Netflix dizisidir.

  Venom Ağustos’ta Netflix’te 

  Venom: ”Let There Be Carnage”   türkçe adıyla Zehirli  Öfke Filmi Google’da en çok aranan konulardan biri oldu. Adrenalin içeren filimde Venom’un uzaylı bir simbiyotla birleştikten sonra olağanüstü süper güçler kazanan muhabir, çılgın bir bilim insanına karşı ölüm kalım mücadelesi içerisine girmesini anlatıyor.

  Control Z

   Lisedeki tüm öğrencilerin sırlarını ifşa eden hackerin peşine düşen Sofia’nın maceralarını anlatan gençlik dizisidir. Meksika yapımı Control Z Netflix’in son zamanlarda ortaya koyduğu en başarılı diziler arasında ilk sıralarda yerini alabilmeyi başardı. Oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken Control Z ana karakterin okulun sırlarını ifşa eden hackerin bulmaya çalışmasını konu ediniyor.

  Asosyal gibi görünen ancak gözlem ve analiz yeteneği güçlü olan Sofia lisedeki her olaydan bilgi sahibi olmayı başarabiliyor. Hackerin yaptıklarını okuldaki  öğrencilere anlatması okulda krize neden olur. Okuldaki popüler öğrencilerin statüleri bir anda yerle bir olurken uyumsuz öğrenciler ise bir anda statü kazanmaya başlar.  Sofia gizemli hackeri ortaya çıkarmaya çalışırken aşkını yaşar ve yeni arkadaşlıklar  edinir.

   

   

   

   

   

   

  En Çok Okunanlar