More
  Ana SayfaGenelAcemi Cadı'nın Tuğçesi Billur Yazgan'ın Son Hali Şaşırttı! Billur Yazgan Kimdir?

  Acemi Cadı’nın Tuğçesi Billur Yazgan’ın Son Hali Şaşırttı! Billur Yazgan Kimdir?

  Acemi Cadı dizisi ile tanıdığımız Billur Yazgan son hali ile şaşırttı. 2005 yılında yayınlanan ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan Acemi Cadı dizisinde Tuğçe karakterine hayat veren Billur Yazgan’ın son hali sosyal medyada gündeme geldi. Yazgan’ın hiç değişmemiş olması gözlerden kaçmadı.

  Yayınlandığı tarihlerde çok sevilen bir dizi olan Acemi Cadı dizisinde Merve Boluğur’un yani Ayşegül’ün en büyük düşmanı olan Tuğçe karakterine hayat veren başarılı oyuncunun son hali herkesi şaşırttı.

  Uzun zamandır gözlerden uzak bir hayat süren Billur Yazgan, Acemi Cadı’nın dışında Papatyam, Yabancı Damat, Şöhret gibi dizilerde rol aldı. Evlendikten sonra setlere ara veren Yazgan şu sıralar çocuğu ile vakit geçiriyor.

  Billur Yazgan, Merve Boluğur, Kaan Yılmaz ve Kubilay Güleçoğlu’yla ‘Acemi Cadı’ dizisinde beraber rol almışlardı. Uzun süre sonra rol arkadaşları ile bir araya gelen Yazgan bu anları sosyal medya hesabında paylaşarak Özlemişiz notunu düşmüştü.

  Billur Yazgan Kimdir?

  Başarılı oyuncu 1 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yazgan, İstanbul Üniversitesi’nde Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde üniversite eğitimini tamamladı. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden mezun oldu. 2006 yılında adını Türkiye’ye duyurduğu Acemi Cadı adlı dizide Tuğçe karakterine hayat verdi. Başarılı sanatçı daha sonra ‘Papatyam’ dizisinde Özge karakterini canlandırdı.

  En Çok Okunanlar