More
  Ana SayfaSPORAaron Boupendza Fenerbahçe'ye Mi Transfer Oluyor?

  Aaron Boupendza Fenerbahçe’ye Mi Transfer Oluyor?

  Aaron Boupendza geçtiğimiz sezon  Hatayspor’un kadrosuna bedelsiz şekilde katılmıştı. Aaron Boupendza isimli başarılı futbolcu son zamanların en fazla konuşulan oyuncularından biri oldu. Hatayspor ise konu hakkında Eğer eşit teklifler olursa önceliğimiz Fenerbahçe olur’ diyerek dikkat çekmişti.

  Hatayspor geçtiğimiz sezon Fransa’nın Bordeaux takımından bedelsiz bir şekilde Aaron Boupendza isimli futbolcuyu kadrosuna katmıştı. Aaron Boupendza transfer olup olmayacağı hakkındaki haberler nedeniyle Türk futbolun en fazla konuşulan kişilerden biri oldu. Spor Toto Süper Lig’de Hatayspor formasıyla 25 maçta attığı 18 atan başarılı oyuncunun hakkında her gün transfer haberleri çıkıyor.

  Boupendza’yı kadrosuna katmak isteyen Galatasaray yetkilileri Hatayspor yetkilileriyle temasa geçtmiş ama Akdeniz ekibinin 10 milyon Avro’nun altında bir fiyata oyuncuyu satmak istememesi nedeniyle görüşmeler kesilmişti. Hayatspor yetkilileri ‘Eğer eşit teklifler olursa önceliğimiz Fenerbahçe olur’ sözlerini sarf etmişlerdi.

  Yurt dışındaki takımların ilgisini çeken Aaron Boupendza’yı Rus takımı Krasnodar da kadrosuna eklemek istemişti. Sosyal medyada Boupendza’nın Fenerbahçe ile 3 yıllığına anlaştığına dair söylentiler iddiaların yeniden gündeme gelmesine neden oldu. Ancak, bu görüşmeler doğrulanmadı.

   

  En Çok Okunanlar