More
  Ana SayfaGenelATV Ekranlarının Yeni Dizisi Kalp Yarası 2. Bölümü İle Dün Akşam İzleyicileri...

  ATV Ekranlarının Yeni Dizisi Kalp Yarası 2. Bölümü İle Dün Akşam İzleyicileri İle Buluştu

  Kalp Yarası Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimlerdir? 

  28 Haziran’da ilk bölümü ile yayın hayatına geçen ATV’nin dizisi Kalp Yarası senaryosu ile izleyicileri kendine bağladı.

  Kalp Yarası Dizisinin Konusu Nedir?

  Antakya’nın köklü  aileleri arasında ortaya çıkan  çatışmada birbirlerine aşık olan Ferit ve Ayşe’nin aşkını anlatan  aşk dizisidir.

  Oyuncuları Kimlerdir?

  Dizinin  konusu kadar oyuncu kadrosu da bir o kadar güçlüdür. Dizide Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper dizide  yer alıyor.

  Yazımızın ilerleyen kısımlarında  başrol oyuncularının  karakter analizi yer almaktadır. İlk olarak dizinin başrol oyuncusu Gökhan Alkan’nın canlandırdığı Ferit Sancakzade’yi ele alalım.

  1. Ferit Sancakzade

  Antakya’nın en gözde bekarlarından biri olan Ferit Sancakzade’nin asıl mesleği  avukatlıktır. Ancak aile şirketlerinin başına geçmiştir. Antakya köy halkına yardım  amaçlı hukuki konularda yardım etmektedir. Ayşe ile tanıştıktan sonra hayatı  değişecek  ve aşkı doyasıya yaşayacaktır.

  2. Ayşe Yılmaz

  Yağmur Tanrısever, dizide Ayşe Yılmaz karakterine hayat vermektedir. Annesi ve babasının çok küçük yaşlarda kaybeden Ayşe, geçimini sağlamak için İstanbul’da çeşitli işlerde çalışmıştır. Ailesi hayattayken mutlu ve huzurlu olan Ayşe kendinden emin güçlü bir karaktere sahiptir.

  3. Hande Varoğlu

  Antakya’nın en zengin ailelerinden birine sahip olan Hande, New York’ta endüstri tasarımı okumuştur. Babasının işlerini bir yandan yürütürken Feritlerin aile şirketinde mobilya tasarımını yapmaktadır.  Çocukluğundan bu yana Ferit ile evleneceğini düşünen Hande istediklerini hep elde etmiş ancak Ferit’i elde etmek için uğraşmaktadır.

  4. Yaman Öztürk 

  Hatice’nin oğludur. Ferit ve Hande ile kardeş gibi büyümüştür. Yakışıklı, hırslı ve çalışkan kişiliğe sahip Yaman Öztürk’ü Azade dışında herkes kabullenmiştir. Fabrika’nın çeşitli konumlarında çalışmıştır. Ancak küçük işler ile yetinmek istemez.

  5.  Azade Sancaktepe 

  Antakya’nın en köklü ailelerinden birinin kızıdır. Hırslı, inatçı, tuttuğunu koparan kişiliğe sahip Azade,  eşi Adnan’a olan bağlılığı çok güçlüdür. Ancak eşine çok fazla güvenmeyen Azade bir tek iş konusunda Adnan’a güvenir.

  6. Adnan Sancakzade 

  Küçük yaşlardan itibaren sürekli çalışan kendi emekleri ile bir yerlere gelerek kendi işini kuran bir karakterdir. Azade’nin kıskançlıklarından bunaldığında  başkalarına gitmiştir. Yaşlandığı için işlerini oğluna bırakan Adnan Sancakzade’nin  yurtdışına ihracat yapan mobilya fabrikası vardır. Azade’nin babasından kalma pamuk ve buğday  fabrikasını işletmektedir.

  7. Zümrüt  Varoğlu 

  Hande Varoğlu’nun annesidir. Zengin bir aileye sahip değildir.  Azad Sancaktepe’ye duyulan saygı Zümrüt Varoğlu’na duyulmamaktadır.

  8. Hüseyin  Varoğlu 

  Eşi ile evlenmeden önce inşaat işleri ile ilgilenen Hüseyin Varoğlu, servetinin büyük bir kısmını kara para olarak kazanmıştır. Kızına olan düşkünlüğü ile dikkat çeken Hüseyin Varoğlu, işlerinin bir kısmını kızına devretmiştir.

   

   

  En Çok Okunanlar