More
  Ana SayfaMAGAZİN52 Yaşındaki Jennifer Lopez Genç Kızlara Meydan Okudu

  52 Yaşındaki Jennifer Lopez Genç Kızlara Meydan Okudu

  24 Temmuz 1969 Doğumlu Amerikalı Şarkıcı Jennifer Lopez, Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraflarla Yıllara Meydan Okudu! 

  Jennifer Lopez, 17 sene sonra Ben Affleck ile  bir araya geldi. Kusursuz fiziği ile dikkat çeken şarkıcı Jennifer Lopez, şimdilerde ise Ben Affleck ile teknede aşk tatili yapıyor. Sevgilisi ile çıktığı tatilin  fotoğraflarını sosyal medyada  paylaşan Jennifer Lopez,  fotoğraflarıyla herkesten tam puan aldı.

  17 Sene Sonra Ben Affleck  İle Evleniyor

  Evlenip boşanan çift yeniden evlilik kararı aldı. 52. yaş gününü kutlayan Jennifer Lopez, doğum gününde evlilik teklifi aldı. Ben Affleck’in diz çöktüğünde ”evet” yanıtı aldığı söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde nişanlanan çift anlaşamayıp ayrılmıştı. Şimdilerde ise evlilik haberiyle gündeme tekrardan geldi.

  Evlilik İçin Tek Şartı Çocukları 

  Üç kez evlilik yapan Jennifer Lopez bu sefer temkinli davranıyor. Üç evliliği de yolunda gitmeyen şarkıcı Jennifer Lopez, evlenebilmesi için çocuklarının onayının olması gerektiğini söyledi.

  OK! Magazin’e konuşan bir kaynak, Affleck’in bu kez Jennifer Lopez’i kaybetmek istemediğini belirtmişti. Aynı isim, “Teknik olarak bu yeni bir ilişki gibi görünebilir ancak onlar yıllar önce bıraktıkları yerden devam ediyorlar. Birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar” ifadelerini kullanmıştı. Başka bir kaynak ise ünlü aktörün, evlilik teklifi için hazırlık yaptığını söylemişti.

   

   

  En Çok Okunanlar