More
  Ana Sayfa3. SAYFA5 Aylık Hamile Sezen Ünlü Bıçaklanarak Öldürüldü!

  5 Aylık Hamile Sezen Ünlü Bıçaklanarak Öldürüldü!

  5 Aylık Hamile Sezen Ünlü Bıçaklanarak Öldürüldü! İzmir’in Konak ilçesinde vahşi bir cinayet işlendi. Beş aylık hamile kadın imam nikahı ile beraber yaşadığı ancak 3 aydır ayrı olduğu kişi tarafından 16 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Kadını öldüren kişi olay yeriden kaçmasının ardından kısa süre içinde polis tarafından yakalandı.

  Dün saat 23.00 sıralarında İzmir’in Konak ilçesi Güney Mahallesi 1158 sokakta 17 yaşındaki beş aylık hamile olan Sezen Ünlü 16 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Alınan bilgilere göre hamile kadın sokakta yürürken 3 aydır ayrı olduğu imam nikahlı eşi 24 yaşındaki Anıl Y. tarafından öldürüldü.

  Olayın ardından Sezen Ünlü kanlar içinde yere yığıldı. Çevredekiler polis ekiplerine haber verdiler. Anıl Y. ise cinayeti işledikten sonra olay yerinden kaçtı. Polis genç kadını öldüren Anıl Y.’yi kısa süre içinde yakaladı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Sezen Ünlü’ye ilk müdahaleyi yaptıktan sonra genç kadını Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirdiler. Ancak talihsiz kadın tüm müdahaleye rağmen yaşama döndürülemedi ve hayatını kaybetti.

  Olayın ardından dedektif gibi iz süren Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, Anıl Y.’yi buldu.

  Sezen Ünlü ile beraber karınındaki bebekte yaşamını yitirdi.

  En Çok Okunanlar